Курси Англійської Мови

Ми знаємо, наскільки важливі знання англійської мови в IT, тому ми допомагаємо з цим питанням і розробили програму технологічного навчання з підвищенням рівня англійської мови

Приєднатися до Навчання
https://careers.computools.ua/wp-content/uploads/2022/03/Group-648.jpg

Більше про програму

Ця програма розрахована на студентів Вищих навчальних закладів (ВНЗ) міста запоріжжя, які не мають достатнього рівня англійської, але хочуть розпочати шлях розробника в Computools

1.

Співпраця з університетами

Програма розроблена для технологічних факультетів ВНЗ Запоріжжя: Співпрацюємо наразі з: НУ «Запорізькою політехнікою», Запорізьким національним університетом, Запорізькою державною інженерною академією.

2.

Кількість студентів у програмі

Програма розрахована на 30 студентів, у яких є бажання після технологічного навчання та курсів англійської працювати у Comptuools.

3.

Кількість студентів у групах з англійської

До 10 осіб у кожній групі, аби навчання було максимально ефективним і викладач зміг приділити увагу кожному.

4.

Групи за рівнем англійської

Представлено 3 групи: Elementary - Beginner/Pre-Intermediate/Intermediate. Завершуючи рівень, студент переходить на наступний. Кожний етап навчання розрахований на підвищення розмовного рівня.

5.

Період навчання

6 місяців розраховані на проходження одного рівня. Після завершення навчання кожен студент отримає сертифікат. Якщо студент проходить один рівень і вже може спілкуватися англійською, за результатами технологічного навчання і перевірки англійської, студент може приєднатися до Computools.

6.

Технологічні напрямки

Пропонуємо три напрямки: Node.js, PHP, Angular.

7.

Технологічні групи

Технологічні групи формуються, згідно інтересів студентів до технології. В кожній групі може бути різна кількість студентів.

8.

Період технологічного навчання

Розроблено 6 модулів. Вони розраховані на 6 місяців (відповідно до періоду навчання з англійської мови), але кожен може завершити навчання раніше. Все залежить від бажання та початкових знань і навичок.

Ще більше про технологічне навчання
1. Спільна група з технологічним лідером

З початком навчання, ми створюємо спільну групу з учасниками конкретного напрямку. У групі також присутній технологічний спеціаліст, який видає програму і надалі координує її виконання. Всі учасники групи можуть ставити запитання, як тільки вони виникають і отримувати відповіді від наших експертів. Окрім цього - це спосіб налагодити контакт із всіма учасниками групи і якщо хтось потребує допомоги - допомагати.

2. Відстежування прогресу

Коли студент закінчує проходження певного модуля, технологічний лідер перевіряє виконані завдання та дає зворотний зв’язок. Це допомагає виправити помилки, якщо вони є, та удосконалити навички.

3. Захист проекту

Після виконання проекту організовується демо, де кожен представляє свій проект та разом із технологічним лідером перевіряється усе зроблене. Така зустріч також допомагає удосконалити проект за потребою.

Як потрапити до команди Computools

Пройшовши успішно ці кроки, ти вивчиш мову програмування, удосконалиш рівень англійської мови та зможеш розпочати кар’єру розробника у команді Computools

1. ОБЕРИ ІЗ ЗАПРОПОНОВАНИХ НИЖЧЕ ТЕХНОЛОГІЙ ТУ, ЯКА ТЕБЕ ЦІКАВИТЬ ТА НАДІШЛИ НАМ В СВОЄМУ РЕЗЮМЕ

2. Пройди тест з англійської мови для визначення рівня (До 30 хв., письмова відповідь на тест від школи англійської мови)

3. РОЗПОЧНИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ОДНИМ ІЗ РІВНІВ: BEGINNER - ELEMENTARY/PRE-INTERMEDIATE/INTERMEDIATE (ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕЗУЛЬТАТУ ТЕСТУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)

4. Розпочни технологічне навчання (Виконуй завдання за виданою програмою навчання)

5. Продемонструй свій виконаний проект (на демо разом із технологічним лідером та отримай рекомендації)

6. ПРОЙДИ ПОВТОРНУ ПЕРЕВІРКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ (10 ХВ., ТВОЯ УСНА ВІДПОВІДЬ НА ТРИ-ЧОТИРИ ЗАПИТАННЯ)

7. СТАНЬ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ COMPUTOOLS (ПІСЛЯ ПОВТОРНОЇ ПЕРЕВІРКИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА УСПІШНОГО ЗАХИСТУ ТВОГО ПРОЕКТУ)

Технологічні напрямки

Вибирай напрямок, реєструйся та починай свій шлях разом із нами

Реєструйся на курси англійської

ПІДВИЩУЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ТА РОЗПОЧНИ КАР’ЄРУ РОЗРОБНИКА  Технологія для вивчення на стажуванні*

  щоб ми знали яка технологія тебе цікавить

  PHP

  Node.js

  Angular

  Вищий навчальний заклад

  Рівень англійської мови*

  щоб ми знали як покращити твій рівень

  Beginner

  Elementary

  Pre-Intermediate

  Intermediate

  Upper Intermediate

  Advanced

  Proficiency

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Зареєструватися →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →