Про Computools

Компанія Computools створює найбільш структуровані та ефективні програмні рішення та продукти

Більше про Computools

COMPUTOOLS Допомагає сформувати МАЙБУТНЄ ПІДПРИЄМСТВ КЛІЄНТІВ, ЗАВДЯКИ ПРОДУКТАМ, ПОСЛУГАМ І РІШЕННЯМ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ. Ми також докладаємо зусиль для формування майбутнього України, допомагаючи їй стати всесвітнім it-центром для створення ідей, що змінюють світ

Філософія Computools заснована на Трьох принципах:

1.

КОНСТРУКТИВНІСТЬ

В Computools інновації є стандартом. Клієнти довіряють нам через нашу чіткість, структурність, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність кожного етапу процесу розробки програмного забезпечення. Адже якщо не робити ідеально, то чи варто робити взагалі?

2.

ФУТУРИЗМ

Майбутнє під контролем. Ми – компанія візіонерів – людей, які не просто звертають увагу на те, що відбувається у всьому світі, але й пропонують унікальні рішення, які створюють реальні зміни.

3.

ГУМАНІЗМ

В душі ми - цифрові гуманісти. Наші платформи, додатки та ІТ-продукти мають єдину мету: полегшити нашим клієнтам піклування про їхніх клієнтів. Це починається з орієнтованого на людину підходу до всього, що ми робимо. Чи це розробка клієнтського досвіду, робота з клієнтами або управління командою - ми керуємося емпатією.

Послуги компанії для клієнтів

Наші клієнти довіряють нам за чіткість, структуру, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність на всіх етапах процесу розробки програмного забезпечення

Індустрії

Computools посилює інновації клієнтів та підвищує позиції на ринку завдяки професіоналізму та досвіду на перетині IT та наступних галузей.
МИ СТВОРЮЄМО ПРОГРАМНІ РІШЕННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕДОВИХ КОМПАНІЙ ТА ДЕРЖАВ

Екосистема

Ми створили екосистему, завдяки якій нові співробітники могли б дуже швидко набратися передового досвіду, який накопичився в компанії

Інженерні практики

 • Розробка технологій та навчання внутрішнього стеку,
 • Розробка архітектури,
 • Створюємо найкращі практики для DevOps.

Шаблони рішень

Ми розробляємо шаблони рішень, які дозволяють скоротити кількість звичайних рутинних дій у процесі розробки.

ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ І КОНСАЛТИНГУ

Ми розробляємо комплекти рішень, які є шаблонними екосистемами, що дозволяють створювати індивідуальні проекти для конкретних випадків використання.

ЗОБОВʼЯЗАННЯ COMPUTOOLS ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАЛОСТІ ДОВКІЛЛЯ

У Computools ми розуміємо важливість збереження екологічного середовища та прагнемо робити свій позитивний внесок. Ми приділяємо особливу увагу запобіганню забруднення середовища та раціональному використанню ресурсів, намагаємося створити більш екологічний та здоровий світ. Наше прагнення до сталого розвитку — це не просто корпоративна відповідальність, а спосіб життя, де кожна дія, велика чи мала, сприяє більш екологічному та стабільному майбутньому.
  ЗАПОБІГАННЯ ЗАБРУДНЕННЮ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ
  Ми серйозно ставимося до екології, приділяємо увагу запобіганню забруднення та відповідальному використанню ресурсів. Ми активно беремо участь у сортуванні відходів, що сприяє створенню чистішого та здоровішого середовища.
  ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ
  Ми організовуємо волонтерські години для того, щоб наші співробітники мали можливість брати участь у місцевій екологічній діяльності. До неї входять ініціативи з висаджування дерев та проєкти з перероблення відходів, що демонструє наше бажання позитивно впливати на екосистеми, у яких ми працюємо.
  ВПЛИВ НА СПІЛЬНОТУ
  З моменту заснування компанія Computools присвятила понад 21 500 годин допомозі та захисту довкілля. Ми віримо в те, що ми є рушійною силою для позитивних змін не лише в нашій організації, а й у спільноті, в якій ми знаходимося. Ми фінансово підтримуємо різні благодійні організації, як-от Карітас, сприяємо придбанню інструментів та обладнання для проєктів з очищення довкілля.
  Залучення Спільноти
  Крім того, волонтери з нашої команди виділяють час та ресурси на відвідування притулків для тварин, а також дитячих будинків, оскільки прагнуть змінити на краще життя тих, хто цього потребує.

Приєднуйся до Computools

Заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Відзнаки, визнання і нагороди

  За роки роботи компанія computools здобула великий досвід та стала ВИСОКОПРОФЕСІЙНОЮ компанією з розробки програмного забезпечення

  Асоціації та корпоративна соціальна відповідальність

  Computools - соціально відповідальна компанія, яка бере участь у різноманітних ініціативах з обміну знаннями та досвідом і робить цей світ кращим

  ADP

  ARTIFICIAL INTELLIGENCE BUSINESS DIRECTORY BY AMERICAN DATA PROCESSING, INC.

  American Data Processing, Inc. створила the Artificial Intelligence Business Directory - бізнес-платформу, завдяки якій підприємства, що шукають послуги та рішення в галузі штучного інтелекту, мали змогу звернутись напряму до кваліфікованих компаній, які мають великий досвід у цих галузях. Платформа дозволяє клієнтам швидко знаходити виконавців, які швидко створять необхідний продукт. Підприємства можуть бути впевнені у компетентності та кваліфікації компаній, які пропонують свої послуги на цьому порталі.

  IFIP

  INTERNATIONAL FEDERATION FOR INFORMATION PROCESSING

  IFIP - це неурядова, неприбуткова організація для дослідників та професіоналів, що працюють у сфері обробки інформації з 1960 року. Вона визнана Організацією Об'єднаних Націй та іншими світовими організаціями і наразі об’єднує IT-товариства з 56 країн, які охоплюють п’ять континентів і налічує понад півмільйона учасників. Одна із важливих сфер діяльності IFIP - організація і фінансування конференцій у сфері інформаційних технологій.

  WITSA

  WORLD INFORMATION TECHNOLOGY AND SERVICES ALLIANCE

  WITSA - провідний консорціум ІТ-індустрії, який налічує більш ніж 80 країн по всьому світу. Його учасники займають більш як 90% світового ринку інформаційних технологій. WITSA прагне розвивати індустрію та стимулювати її трансформацію, оскільки інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) - це одна із рушійних галузей світової економіки. Асоціація сприяє міжнародній торгівлі та інвестуванню в продукти та послуги ІКТ через свою глобальну мережу контактів. Докладає зусиль до співпраці у галузі і обміну досвідом та знаннями між компаніями.

  Microsoft

  Microsoft Partner

  Microsoft Partner Network — це партнерська програма Microsoft для IT-компаній, які надають послуги та рішення на основі продуктів Microsoft. Це партнерство дає змогу отримати доступ до ліцензованих інструментів маркетингу та підтримки, технологій, курсів навчання співробітників та інструкцій, а також співпрацювати з Microsoft і створювати рішення на основі їхніх продуктів.

  CUCC

  Canada Ukraine Chamber Commerce

  Canada Ukraine Chamber Commerce (Канадсько-Українська торгова палата) – це канадська бізнес-асоціація, яка спрямована на сприяння економічному розвитку України та зниження рівня бідності. З 1992 року CUCC докладає багато зусиль до освіти, досліджень, консультацій та стратегій, які необхідні українським компаніям та приватним особам для ведення бізнесу в Канаді. Її члени мають надзвичайну можливість знайти ділових партнерів, а також отримати необхідну інформацію про експорт продукції, нормативні стандарти та інші питання, пов’язані з торгівлею.

  een

  ENTERPRISE EUROPE NETWORK

  Enterprise Europe Network допомагає підприємствам із впровадженням інновацій та розвитком в міжнародному масштабі. Це всесвітня мережа підтримки бізнесу, в якого є амбіції вийти на міжнародний ринок. Активна діяльність компанії впроваджена більш ніж у 60 країнах. Наразі це понад 600 організацій та 3000 експертів, в тому числі: торгово-промислові палати, науково-дослідні інститути та університети, які відомі своєю надзвичайною підтримкою підприємців.

  techUK

  THE UK’S TECHNOLOGY TRADE ASSOCIATION

  techUK — це торгова асоціація, яка об’єднує людей, компанії та організації для реалізації позитивного впливу цифрових технологій. Разом з 940 учасниками (більшість з яких є малим та середнім бізнесом) по всій Великій Британії, techUK створює мережу для інновацій та співпраці між підприємствами, урядом та зацікавленими сторонами, щоб забезпечити краще майбутнє для людей, суспільства, економіки та планети. Шляхом надання досвіду та знань, асоціація підтримує членів, партнерів і зацікавлених сторін під час підготовки Великої Британії до майбутнього у мінливому світі.

  BUCC

  THE BRITISH UKRAINIAN CHAMBER OF COMMERCE

  Британсько-Українська Торгова Палата (BUCC), заснована у 1997 році, об’єднує британські, українські, міжнародні компанії та приватних осіб. Вона підтримує компанії, які ведуть бізнес в Україні чи Великобританії, а також у США, на Близькому Сході та в Азії. Палата надає детальну інформацію про бізнес, комерцію та культуру в Україні та Великобританії, допомагаючи своїм членам та іншим особам, які цікавляться можливостями бізнесу в Україні та Великобританії. BUCC підтримує Співдружність Націй, регулярно проводить ділові зустрічі з досвідченими спікерами та різноманітні освітні заходи.

  NUCC

  THE NORWEGIAN UKRAINIAN CHAMBER OF COMMERCE

  Норвезько-Українська торгова палата (NUCC) була заснована з метою стимулювання розширення комерційного співробітництва між Норвегією та Україною. Вона заохочує комерційні відносини між Норвегією та Україною з метою просування ділових інтересів своїх членів у двох країнах, підтримуючи торгівлю (експорт/імпорт), інвестиції та співробітництво в галузі досліджень і розробок та освіти. Діяльність NUCC зосереджена на побудові відносин, обміну інформацією та досвідом між сторонами, підтримці, встановленні та розвитку ділових відносин між членами та потенційними діловими партнерами.

  USBA

  Ukrainian-Swiss Business Association

  USBA є громадською некомерційною організацією, створеною під протекторатом Посольства України в Швейцарській Конфедерації для підтримки та просування інтересів швейцарських промислових, торгових і сервісних компаній в Україні та українських компаній у Швейцарії.
  Як єдина асоціація такого типу, USBA працює над вирішенням різноманітних проблемних питань, прагнучи до довгострокового партнерства та співпраці.

  AUCC

  THE AUSTRALIA-UKRAINE CHAMBER OF COMMERCE

  Австралійсько-Українська торгова палата була заснована у 2015 році з метою розширення ділових відносин між Австралією та Україною. Асоціація прагне налагодити зв’язки своїх представників з іншими компаніями Австралії та України, зацікавленими у співробітництві, забезпечити ефективні програми із захисту інтересів та поширювати інформацію і нові ідеї через бізнес-заходи та онлайн-платформу.

  JASIPA

  JAPAN SYSTEM INTEGRATION PARTNERS ASSOCIATION

  JASIPA (Japan System Integration Partners Association) - це ІТ-асоціація, яка об’єднує численні ІТ-компанії в усьому світі та підтримує впровадження ІТ-технологій у малих та середніх компаніях по всій Японії. Приєднання до JASIPA дозволяє розвивати міцні ділові зв’язки між японськими та світовими ІТ-компаніями, а також обмінюватись технічними та бізнес-рішеннями для відкриття нових шляхів розвитку своєї компанії. Ця некомерційна організація була заснована у 2002 році і наразі нараховує сотні представників ІТ індустрії.

  SoDA

  SOFTWARE DEVELOPMENT ASSOCIATION POLAND

  SoDA, скорочена абревіатура від Software Development Association Poland, присвячена польській ІТ-індустрії. Компанія SoDA була заснована у 2018 році ідейними новаторами для об’єднання та розвитку галузі програмного забезпечення в Польщі. З моменту заснування SoDA постійно зростала та розвивалася під керівництвом своїх засновників. З роками організація розширила своє коло зв'язків та вплив на польську ІТ-індустрію. Основна місія SoDA полягає в просуванні, підтримці, розвитку та інтеграції польських компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення. Асоціація прагне об’єднати різних гравців галузі та забезпечити їх корисними інструментами для просування.

  IT UA

  IT UKRAINE ASSOCIATION

  Асоціація IT Ukraine була заснована у 2004 році провідними IT-компаніями України. За роки активної роботи Асоціація стала найбільшою спільнотою IT-компаній в Україні та об'єднує понад 50 провідних компаній-розробників програмного забезпечення. Місією Асоціації є забезпечення сприятливих умов для сталого розвитку IT-сфери в країні. Серед цілей асоціації – захист інтересів ІТ-індустрії, підтримка розвитку освітніх та соціальних проектів, просування галузі в Україні та за кордоном та підтримка бізнесу шляхом встановлення нових контактів.

  EPO

  EXPORT PROMOTION OFFICE OF UKRAINE

  Державна установа «Офіс просування експорту України» була створена у 2018 році на базі консультативно-дорадчого органу «Офіс просування експорту» при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та розпочала самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 р. Стратегічна мета «Офісу з просування експорту України» – допомогти українському бізнесу стати успішним на зовнішніх ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, просування українських товарів і послуг за кордоном, забезпечення партнерства та співпраці між українським та іноземним бізнесом.

  DIIA CITY

  DIIA CITY – UNIQUE LEGAL AND TAX SPACE FOR IT BUSINESS

  Diia.City – це унікальний правовий та податковий режим для ІТ-компаній в Україні. Він пропонує знижені податкові зобов'язання і гнучку модель найму. Дія.City дозволяє укладати гіг-контракти зі співробітниками, що спрощує процес управління персоналом і надає фрилансерам соціальні гарантії. Портал регулюється англійським законодавством, що спрощує ведення бізнесу з іноземними партнерами та створює середовище для співпраці зі світовими лідерами ІТ-індустрії.

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →