1.
В Computools інновації є стандартом. Клієнти довіряють нам через нашу чіткість, структурність, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність кожного етапу процесу розробки програмного забезпечення. Адже якщо не робити ідеально, то чи варто робити взагалі?
2.
Майбутнє під контролем. Ми – компанія візіонерів – людей, які не просто звертають увагу на те, що відбувається у всьому світі, але й пропонують унікальні рішення, які створюють реальні зміни.
3.
В душі ми - цифрові гуманісти. Наші платформи, додатки та ІТ-продукти мають єдину мету: полегшити нашим клієнтам піклування про їхніх клієнтів. Це починається з орієнтованого на людину підходу до всього, що ми робимо. Чи це розробка клієнтського досвіду, робота з клієнтами або управління командою - ми керуємося емпатією.
Це визнання є свідченням нашого постійного прагнення до досконалості у наданні високоякісних послуг у світі, і ми хотіли б подякувати нашим клієнтам, партнерам та співробітникам за їхню постійну підтримку.
Computools отримала відзнаку Best Leadership Teams 2024 від платформи Comparably. Для оцінки використовувалися відгуки працівників компанії, які анонімно ділилися думками про CEO, керівників департаментів та безпосередніх керівників. Ця відзнака свідчить про високий рівень довіри всередині команди, ефективну співпрацю, визнання та лояльність співробітників.
У 2023 році компанія Computools отримала високу відзнаку від найбільшої онлайн-спільноти розробників України, DOU. За високий рівень умов праці та широкі можливості для розвитку співробітників, Computools посіла друге місце в категорії «200-800 спеціалістів».
Computools втретє успішно відповідає критеріям відбору IAOP, що підтверджує відданість компанії та її внесок у створення стійкої глобальної екосистеми ІТ-бізнесу.
Computools визнана однією з найкращих компаній з WordPress розробки у США.
Computools посідає визначне місце серед 50 найкращих компаній в рейтингу Best Company for Diversity. Відзнака від Comparably заснована на анонімних відгуках співробітників, які оцінили підтримку різноманітності в компанії.
У 2023 році Comparably, провідна платформа для порівняння корпоративної культури, внесла Computools до переліку Best Company Work-Life Balance. Відзнака заснована на анонімних відгуках співробітників, які наразі працюють у компанії, щодо загального задоволення балансом між роботою та особистим життям.
Computools увійшла до десятки компаній, які надають кращі бонуси та переваги для своїх працівників. Протягом року платформа Comparably опитала близько 70 000 компаній. Завдяки відгукам співробітників, Computools посіла одне з визначних місць у рейтингу Best Company Perks & Benefits.
Comparably включила Computools до перших 20 компаній у рейтингу Best Company Compensation у 2023 році. У Comparably відзначили загальне задоволення працівників конкурентоспроможним пакетом компенсацій.
Computools посідає високі позиції у рейтингу Happiest Employees, до якого увійшли 200 різноманітних компаній. Платформа Comparably оцінювала задоволеність та загальне щастя працівників на робочому місці й відзначила досягнення Computools у цій сфері.
DOU, найбільша всеукраїнська онлайн-спільнота розробників, визнала Computools найкращим ІТ-роботодавцем 2022 року. DOU високо оцінили наші умови праці та можливості для розвитку співробітників, завдяки чому компанія посіла перше місце у категорії “200-800 спеціалістів“.
IAOP включила компанію Computools до списку 2022 Global Outsourcing 100. Асоціація відзначила наше стрімке зростання, високі стандарти розвитку та широку експертизу у багатьох галузях промисловості.
Сomputools отримала ще одну похвальну регалію від Techreviewer. Компанія увійшла до числа кращих розробників Top App Developers in New York у 2021 році, що підтверджує високу якість роботи та орієнтоване на людину обслуговування клієнтів компанією Computools.
У 2021 році компанія Computools була визнана одним із Best Managed IT Service Providers in New York City.
DOU, найбільший в Україні сайт для спільноти розробників, визнав компанію Computools найкращим місцем для роботи у 2021 році. DOU відзначили наші умови праці, соціальний захист, програми навчання, зручні офіси та інші корисні переваги.
Міжнародна асоціація фахівців з аутсорсингу (IAOP) включила компанію Computools до списку 2020 Global Outsourcing 100. IAOP високо оцінили підхід компанії Computools, орієнтований на клієнта, та прагнення до інновацій.
Роботу IT-інженерів компанії Computools оцінили Goodfirms. Компанія входить до списку найкращих компаній з розробки програмного забезпечення.
У 2020 році компанія Computools стала фіналістом DevOps Industry Awards у номінації "Найкраще використання технології DevOps".
Computools отримала статус Top Web Development Company. Вміла та продуктивна робота розробників компанії була особливо відзначена AppFutura.
Wadline включила компанію Computools до рейтингу Top Software Developer в США. Компанія Computools була відзначена як надійний діловий партнер, що забезпечує ефективні цифрові рішення для бізнесу.
TopDevelopers оцінили компанію Сomputools як інноваційного Top Angular.js developer, який прагне перетворити ідеї будь-якої складності на надійні веб-сайти та веб-програми.
За даними Top App Development Companies, Computools визнана надійною компанією завдяки інноваційному підходу, відкритості та прозорості.
У 2019 році компанія Computools успішно пройшла сертифікацію IMP³rove Assessment відповідно до документів європейської стандартизації та отримала відповідні документи.
American Data Processing, Inc. створила the Artificial Intelligence Business Directory - бізнес-платформу, завдяки якій підприємства, що шукають послуги та рішення в галузі штучного інтелекту, мали змогу звернутись напряму до кваліфікованих компаній, які мають великий досвід у цих галузях. Платформа дозволяє клієнтам швидко знаходити виконавців, які швидко створять необхідний продукт. Підприємства можуть бути впевнені у компетентності та кваліфікації компаній, які пропонують свої послуги на цьому порталі.
IFIP - це неурядова, неприбуткова організація для дослідників та професіоналів, що працюють у сфері обробки інформації з 1960 року. Вона визнана Організацією Об'єднаних Націй та іншими світовими організаціями і наразі об’єднує IT-товариства з 56 країн, які охоплюють п’ять континентів і налічує понад півмільйона учасників. Одна із важливих сфер діяльності IFIP - організація і фінансування конференцій у сфері інформаційних технологій.
WITSA - провідний консорціум ІТ-індустрії, який налічує більш ніж 80 країн по всьому світу. Його учасники займають більш як 90% світового ринку інформаційних технологій. WITSA прагне розвивати індустрію та стимулювати її трансформацію, оскільки інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) - це одна із рушійних галузей світової економіки. Асоціація сприяє міжнародній торгівлі та інвестуванню в продукти та послуги ІКТ через свою глобальну мережу контактів. Докладає зусиль до співпраці у галузі і обміну досвідом та знаннями між компаніями.
Microsoft Partner Network — це партнерська програма Microsoft для IT-компаній, які надають послуги та рішення на основі продуктів Microsoft. Це партнерство дає змогу отримати доступ до ліцензованих інструментів маркетингу та підтримки, технологій, курсів навчання співробітників та інструкцій, а також співпрацювати з Microsoft і створювати рішення на основі їхніх продуктів.
Enterprise Europe Network допомагає підприємствам із впровадженням інновацій та розвитком в міжнародному масштабі. Це всесвітня мережа підтримки бізнесу, в якого є амбіції вийти на міжнародний ринок. Активна діяльність компанії впроваджена більш ніж у 60 країнах. Наразі це понад 600 організацій та 3000 експертів, в тому числі: торгово-промислові палати, науково-дослідні інститути та університети, які відомі своєю надзвичайною підтримкою підприємців.
techUK — це торгова асоціація, яка об’єднує людей, компанії та організації для реалізації позитивного впливу цифрових технологій. Разом з 940 учасниками (більшість з яких є малим та середнім бізнесом) по всій Великій Британії, techUK створює мережу для інновацій та співпраці між підприємствами, урядом та зацікавленими сторонами, щоб забезпечити краще майбутнє для людей, суспільства, економіки та планети. Шляхом надання досвіду та знань, асоціація підтримує членів, партнерів і зацікавлених сторін під час підготовки Великої Британії до майбутнього у мінливому світі.
JASIPA (Japan System Integration Partners Association) - це ІТ-асоціація, яка об’єднує численні ІТ-компанії в усьому світі та підтримує впровадження ІТ-технологій у малих та середніх компаніях по всій Японії. Приєднання до JASIPA дозволяє розвивати міцні ділові зв’язки між японськими та світовими ІТ-компаніями, а також обмінюватись технічними та бізнес-рішеннями для відкриття нових шляхів розвитку своєї компанії. Ця некомерційна організація була заснована у 2002 році і наразі нараховує сотні представників ІТ індустрії.
SoDA, скорочена абревіатура від Software Development Association Poland, присвячена польській ІТ-індустрії. Компанія SoDA була заснована у 2018 році ідейними новаторами для об’єднання та розвитку галузі програмного забезпечення в Польщі. З моменту заснування SoDA постійно зростала та розвивалася під керівництвом своїх засновників. З роками організація розширила своє коло зв'язків та вплив на польську ІТ-індустрію. Основна місія SoDA полягає в просуванні, підтримці, розвитку та інтеграції польських компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення. Асоціація прагне об’єднати різних гравців галузі та забезпечити їх корисними інструментами для просування.
Асоціація IT Ukraine була заснована у 2004 році провідними IT-компаніями України. За роки активної роботи Асоціація стала найбільшою спільнотою IT-компаній в Україні та об'єднує понад 50 провідних компаній-розробників програмного забезпечення. Місією Асоціації є забезпечення сприятливих умов для сталого розвитку IT-сфери в країні. Серед цілей асоціації – захист інтересів ІТ-індустрії, підтримка розвитку освітніх та соціальних проектів, просування галузі в Україні та за кордоном та підтримка бізнесу шляхом встановлення нових контактів.
Diia.City – це унікальний правовий та податковий режим для ІТ-компаній в Україні. Він пропонує знижені податкові зобов'язання і гнучку модель найму. Дія.City дозволяє укладати гіг-контракти зі співробітниками, що спрощує процес управління персоналом і надає фрилансерам соціальні гарантії. Портал регулюється англійським законодавством, що спрощує ведення бізнесу з іноземними партнерами та створює середовище для співпраці зі світовими лідерами ІТ-індустрії.