1.
В Computools інновації є стандартом. Клієнти довіряють нам через нашу чіткість, структурність, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність кожного етапу процесу розробки програмного забезпечення. Адже якщо не робити ідеально, то чи варто робити взагалі?
2.
Майбутнє під контролем. Ми – компанія візіонерів – людей, які не просто звертають увагу на те, що відбувається у всьому світі, але й пропонують унікальні рішення, які створюють реальні зміни.
3.
В душі ми - цифрові гуманісти. Наші платформи, додатки та ІТ-продукти мають єдину мету: полегшити нашим клієнтам піклування про їхніх клієнтів. Це починається з орієнтованого на людину підходу до всього, що ми робимо. Чи це розробка клієнтського досвіду, робота з клієнтами або управління командою - ми керуємося емпатією.
Галузеві центри компетенції Computools зосереджують увагу на бізнес-сфері клієнтів, щоб оцифрувати їхні операційні процеси та покращити комунікацію з клієнтами. Експерти Computools сприяють розвитку бізнесу майбутнього завдяки модернізації бізнес-процесів та покращенню клієнтського досвіду.
Computools втретє успішно відповідає критеріям відбору IAOP, що підтверджує відданість компанії та її внесок у створення стійкої глобальної екосистеми ІТ-бізнесу.
DOU, найбільша всеукраїнська онлайн-спільнота розробників, визнала Computools найкращим ІТ-роботодавцем 2022 року. DOU високо оцінили наші умови праці та можливості для розвитку співробітників, завдяки чому компанія посіла перше місце у категорії “200-800 спеціалістів“.
IAOP включила компанію Computools до списку 2022 Global Outsourcing 100. Асоціація відзначила наше стрімке зростання, високі стандарти розвитку та широку експертизу у багатьох галузях промисловості.
Сomputools отримала ще одну похвальну регалію від Techreviewer. Компанія увійшла до числа кращих розробників Top App Developers in New York у 2021 році, що підтверджує високу якість роботи та орієнтоване на людину обслуговування клієнтів компанією Computools.
У 2021 році компанія Computools була визнана одним із Best Managed IT Service Providers in New York City.
DOU, найбільший в Україні сайт для спільноти розробників, визнав компанію Computools найкращим місцем для роботи у 2021 році. DOU відзначили наші умови праці, соціальний захист, програми навчання, зручні офіси та інші корисні переваги.
Міжнародна асоціація фахівців з аутсорсингу (IAOP) включила компанію Computools до списку 2020 Global Outsourcing 100. IAOP високо оцінили підхід компанії Computools, орієнтований на клієнта, та прагнення до інновацій.
Роботу IT-інженерів компанії Computools оцінили Goodfirms. Компанія входить до списку найкращих компаній з розробки програмного забезпечення.
У 2020 році компанія Computools стала фіналістом DevOps Industry Awards у номінації "Найкраще використання технології DevOps".
Computools отримала статус Top Web Development Company. Вміла та продуктивна робота розробників компанії була особливо відзначена AppFutura.
Wadline включила компанію Computools до рейтингу Top Software Developer в США. Компанія Computools була відзначена як надійний діловий партнер, що забезпечує ефективні цифрові рішення для бізнесу.
У 2019 році, Clutch, провідна платформа рейтингів та оглядів для постачальників послуг у галузі ІТ, маркетингу та бізнесу, додала компанію Computools до списку Top Software Developers.
TopDevelopers оцінили компанію Сomputools як інноваційного Top Angular.js developer, який прагне перетворити ідеї будь-якої складності на надійні веб-сайти та веб-програми.
За даними Top App Development Companies, Computools визнана надійною компанією завдяки інноваційному підходу, відкритості та прозорості.
У 2019 році компанія Computools успішно пройшла сертифікацію IMP³rove Assessment відповідно до документів європейської стандартизації та отримала відповідні документи.
American Data Processing, Inc. створила the Artificial Intelligence Business Directory - бізнес-платформу, завдяки якій підприємства, що шукають послуги та рішення в галузі штучного інтелекту, мали змогу звернутись напряму до кваліфікованих компаній, які мають великий досвід у цих галузях. Платформа дозволяє клієнтам швидко знаходити виконавців, які швидко створять необхідний продукт. Підприємства можуть бути впевнені у компетентності та кваліфікації компаній, які пропонують свої послуги на цьому порталі.
IFIP - це неурядова, неприбуткова організація для дослідників та професіоналів, що працюють у сфері обробки інформації з 1960 року. Вона визнана Організацією Об'єднаних Націй та іншими світовими організаціями і наразі об’єднує IT-товариства з 56 країн, які охоплюють п’ять континентів і налічує понад півмільйона учасників. Одна із важливих сфер діяльності IFIP - організація і фінансування конференцій у сфері інформаційних технологій.
WITSA - провідний консорціум ІТ-індустрії, який налічує більш ніж 80 країн по всьому світу. Його учасники займають більш як 90% світового ринку інформаційних технологій. WITSA прагне розвивати індустрію та стимулювати її трансформацію, оскільки інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) - це одна із рушійних галузей світової економіки. Асоціація сприяє міжнародній торгівлі та інвестуванню в продукти та послуги ІКТ через свою глобальну мережу контактів. Докладає зусиль до співпраці у галузі і обміну досвідом та знаннями між компаніями.
Microsoft Partner Network — це партнерська програма Microsoft для IT-компаній, які надають послуги та рішення на основі продуктів Microsoft. Це партнерство дає змогу отримати доступ до ліцензованих інструментів маркетингу та підтримки, технологій, курсів навчання співробітників та інструкцій, а також співпрацювати з Microsoft і створювати рішення на основі їхніх продуктів.
CUCC (Канадсько-Українська торгова палата) – це канадська бізнес-асоціація, яка спрямована на сприяння економічному розвитку України та зниження рівня бідності. З 1992 року CUCC докладає багато зусиль до освіти, досліджень, консультацій та стратегій, які необхідні українським компаніям та приватним особам для ведення бізнесу в Канаді. Її члени мають надзвичайну можливість знайти ділових партнерів, а також отримати необхідну інформацію про експорт продукції, нормативні стандарти та інші питання, пов’язані з торгівлею.
Британсько-Українська Торгова Палата (BUCC), заснована у 1997 році, об’єднує британські, українські, міжнародні компанії та приватних осіб. Вона підтримує компанії, які ведуть бізнес в Україні чи Великобританії, а також у США, на Близькому Сході та в Азії. Палата надає детальну інформацію про бізнес, комерцію та культуру в Україні та Великобританії, допомагаючи своїм членам та іншим особам, які цікавляться можливостями бізнесу в Україні та Великобританії. BUCC підтримує Співдружність Націй, регулярно проводить ділові зустрічі з досвідченими спікерами та різноманітні освітні заходи.
USBA є громадською некомерційною організацією, створеною під протекторатом Посольства України в Швейцарській Конфедерації для підтримки та просування інтересів швейцарських промислових, торгових і сервісних компаній в Україні та українських компаній у Швейцарії.
Як єдина асоціація такого типу, USBA працює над вирішенням різноманітних проблемних питань, прагнучи до довгострокового партнерства та співпраці.
Enterprise Europe Network допомагає підприємствам із впровадженням інновацій та розвитком в міжнародному масштабі. Це всесвітня мережа підтримки бізнесу, в якого є амбіції вийти на міжнародний ринок. Активна діяльність компанії впроваджена більш ніж у 60 країнах. Наразі це понад 600 організацій та 3000 експертів, в тому числі: торгово-промислові палати, науково-дослідні інститути та університети, які відомі своєю надзвичайною підтримкою підприємців.
Норвезько-Українська торгова палата (NUCC) була заснована з метою стимулювання розширення комерційного співробітництва між Норвегією та Україною. Вона заохочує комерційні відносини між Норвегією та Україною з метою просування ділових інтересів своїх членів у двох країнах, підтримуючи торгівлю (експорт/імпорт), інвестиції та співробітництво в галузі досліджень і розробок та освіти. Діяльність NUCC зосереджена на побудові відносин, обміну інформацією та досвідом між сторонами, підтримці, встановленні та розвитку ділових відносин між членами та потенційними діловими партнерами.
Асоціація IT Ukraine була заснована у 2004 році провідними IT-компаніями України. За роки активної роботи Асоціація стала найбільшою спільнотою IT-компаній в Україні та об'єднує понад 50 провідних компаній-розробників програмного забезпечення. Місією Асоціації є забезпечення сприятливих умов для сталого розвитку IT-сфери в країні. Серед цілей асоціації – захист інтересів ІТ-індустрії, підтримка розвитку освітніх та соціальних проектів, просування галузі в Україні та за кордоном та підтримка бізнесу шляхом встановлення нових контактів.
Державна установа «Офіс просування експорту України» була створена у 2018 році на базі консультативно-дорадчого органу «Офіс просування експорту» при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та розпочала самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 р. Стратегічна мета «Офісу з просування експорту України» – допомогти українському бізнесу стати успішним на зовнішніх ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, просування українських товарів і послуг за кордоном, забезпечення партнерства та співпраці між українським та іноземним бізнесом.
Австралійсько-Українська торгова палата була заснована у 2015 році з метою розширення ділових відносин між Австралією та Україною. Асоціація прагне налагодити зв’язки своїх представників з іншими компаніями Австралії та України, зацікавленими у співробітництві, забезпечити ефективні програми із захисту інтересів та поширювати інформацію і нові ідеї через бізнес-заходи та онлайн-платформу.
JASIPA (Japan System Integration Partners Association) - це ІТ-асоціація, яка об’єднує численні ІТ-компанії в усьому світі та підтримує впровадження ІТ-технологій у малих та середніх компаніях по всій Японії. Приєднання до JASIPA дозволяє розвивати міцні ділові зв’язки між японськими та світовими ІТ-компаніями, а також обмінюватись технічними та бізнес-рішеннями для відкриття нових шляхів розвитку своєї компанії. Ця некомерційна організація була заснована у 2002 році і наразі нараховує сотні представників ІТ індустрії.