Надіслати резюме →

Про Computools

Компанія Computools створює найбільш структуровані та ефективні програмні рішення та продукти

Більше про Computools

COMPUTOOLS Допомагає сформувати МАЙБУТНЄ ПІДПРИЄМСТВ КЛІЄНТІВ, ЗАВДЯКИ ПРОДУКТАМ, ПОСЛУГАМ І РІШЕННЯМ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ. Ми також докладаємо зусиль для формування майбутнього України, допомагаючи їй стати всесвітнім it-центром для створення ідей, що змінюють світ

Філософія Computools заснована на Трьох принципах:

1.

КОНСТРУКТИВНІСТЬ

В Computools інновації є стандартом. Клієнти довіряють нам через нашу чіткість, структурність, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність кожного етапу процесу розробки програмного забезпечення. Адже якщо не робити ідеально, то чи варто робити взагалі?

2.

ФУТУРИЗМ

Майбутнє під контролем. Ми – компанія візіонерів – людей, які не просто звертають увагу на те, що відбувається у всьому світі, але й пропонують унікальні рішення, які створюють реальні зміни.

3.

ГУМАНІЗМ

В душі ми - цифрові гуманісти. Наші платформи, додатки та ІТ-продукти мають єдину мету: полегшити нашим клієнтам піклування про їхніх клієнтів. Це починається з орієнтованого на людину підходу до всього, що ми робимо. Чи це розробка клієнтського досвіду, робота з клієнтами або управління командою - ми керуємося емпатією.

Послуги компанії для клієнтів

Наші клієнти довіряють нам за чіткість, структуру, високу продуктивність та інтуїтивно зрозумілу функціональність на всіх етапах процесу розробки програмного забезпечення

Індустрії

Computools посилює інновації клієнтів та підвищує позиції на ринку завдяки професіоналізму та досвіду на перетині it та наступних галузей

RETAIL

Протягом 10 років фахівці компанії Computools надають повний спектр послуг із розробки програмного забезпечення для роздрібної торгівлі. Завдяки нашій розробці програмного забезпечення, орієнтованої на конкретні сфери, наші клієнти швидше отримують повернення інвестицій і випереджають конкурентів.

Подивитись проекти цієї індустрії →

FINANCE

Маючи 10-річний досвід роботи над різними проектами в галузі фінансів, наші фахівці пропонують індивідуальні програмні рішення для компаній, що швидко розвиваються, для досягнення лідерства на ринку.

Подивитись проекти цієї індустрії →

HEALTHCARE

Компанія Computools працює над різноманітними технологічними проектами у сфері охорони здоров'я вже близько 10 років. Багато підприємств вже скористалися перевагами сучасних технологічних рішень, які дозволяють їм впроваджувати інновації та розвиватися.

Подивитись проекти цієї індустрії →

CONSUMER SERVICES

У компанії Computools працюють талановиті фахівці з багаторічним досвідом, накопиченим за 10 років. Ми завжди готові запропонувати розроблені на замовлення програми, які відповідають потребам бізнесу. Експертність наших спеціалістів дозволяє прискорити час виведення продукту на ринок, щоб принести велику цінність для бізнесу.

Подивитись проекти цієї індустрії →
МИ СТВОРЮЄМО ПРОГРАМНІ РІШЕННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕДОВИХ КОМПАНІЙ ТА ДЕРЖАВ

Екосистема

Ми створили екосистему, завдяки якій нові співробітники могли б дуже швидко набратися передового досвіду, який накопичився в компанії

Інженерні практики

 • Розробка технологій та навчання внутрішнього стеку,
 • Розробка архітектури,
 • Створюємо найкращі практики для DevOps.

Шаблони рішень

Ми розробляємо шаблони рішень, які дозволяють скоротити кількість звичайних рутинних дій у процесі розробки.

ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ І КОНСАЛТИНГУ

Ми розробляємо комплекти рішень, які є шаблонними екосистемами, що дозволяють створювати індивідуальні проекти для конкретних випадків використання.

Приєднуйся до Computools

Заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Відзнаки, визнання і нагороди

  За роки роботи компанія computools здобула великий досвід та стала ВИСОКОПРОФЕСІЙНОЮ компанією з розробки програмного забезпечення

  Асоціації та корпоративна соціальна відповідальність

  Computools - соціально відповідальна компанія, яка бере участь у різноманітних ініціативах з обміну знаннями та досвідом і робить цей світ кращим

  ADP

  ARTIFICIAL INTELLIGENCE BUSINESS DIRECTORY BY AMERICAN DATA PROCESSING, INC.

  American Data Processing, Inc. створила the Artificial Intelligence Business Directory - бізнес-платформу, завдяки якій підприємства, що шукають послуги та рішення в галузі штучного інтелекту, мали змогу звернутись напряму до кваліфікованих компаній, які мають великий досвід у цих галузях. Платформа дозволяє клієнтам швидко знаходити виконавців, які швидко створять необхідний продукт. Підприємства можуть бути впевнені у компетентності та кваліфікації компаній, які пропонують свої послуги на цьому порталі.

  IFIP

  INTERNATIONAL FEDERATION FOR INFORMATION PROCESSING

  IFIP - це неурядова, неприбуткова організація для дослідників та професіоналів, що працюють у сфері обробки інформації з 1960 року. Вона визнана Організацією Об'єднаних Націй та іншими світовими організаціями і наразі об’єднує IT-товариства з 56 країн, які охоплюють п’ять континентів і налічує понад півмільйона учасників. Одна із важливих сфер діяльності IFIP - організація і фінансування конференцій у сфері інформаційних технологій.

  WITSA

  WORLD INFORMATION TECHNOLOGY AND SERVICES ALLIANCE

  WITSA - провідний консорціум ІТ-індустрії, який налічує більш ніж 80 країн по всьому світу. Його учасники займають більш як 90% світового ринку інформаційних технологій. WITSA прагне розвивати індустрію та стимулювати її трансформацію, оскільки інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) - це одна із рушійних галузей світової економіки. Асоціація сприяє міжнародній торгівлі та інвестуванню в продукти та послуги ІКТ через свою глобальну мережу контактів. Докладає зусиль до співпраці у галузі і обміну досвідом та знаннями між компаніями.

  Microsoft

  Microsoft Partner

  Microsoft Partner Network — це партнерська програма Microsoft для IT-компаній, які надають послуги та рішення на основі продуктів Microsoft. Це партнерство дає змогу отримати доступ до ліцензованих інструментів маркетингу та підтримки, технологій, курсів навчання співробітників та інструкцій, а також співпрацювати з Microsoft і створювати рішення на основі їхніх продуктів.

  CUCC

  CANADA-UKRAINE CHAMBER OF COMMERCE

  CUCC (Канадсько-Українська торгова палата) – це канадська бізнес-асоціація, яка спрямована на сприяння економічному розвитку України та зниження рівня бідності. З 1992 року CUCC докладає багато зусиль до освіти, досліджень, консультацій та стратегій, які необхідні українським компаніям та приватним особам для ведення бізнесу в Канаді. Її члени мають надзвичайну можливість знайти ділових партнерів, а також отримати необхідну інформацію про експорт продукції, нормативні стандарти та інші питання, пов’язані з торгівлею.

  BUCC

  THE BRITISH UKRAINIAN CHAMBER OF COMMERCE

  Британсько-Українська Торгова Палата (BUCC), заснована у 1997 році, об’єднує британські, українські, міжнародні компанії та приватних осіб. Вона підтримує компанії, які ведуть бізнес в Україні чи Великобританії, а також у США, на Близькому Сході та в Азії. Палата надає детальну інформацію про бізнес, комерцію та культуру в Україні та Великобританії, допомагаючи своїм членам та іншим особам, які цікавляться можливостями бізнесу в Україні та Великобританії. BUCC підтримує Співдружність Націй, регулярно проводить ділові зустрічі з досвідченими спікерами та різноманітні освітні заходи.

  USBA

  Ukrainian-Swiss Business Association

  USBA є громадською некомерційною організацією, створеною під протекторатом Посольства України в Швейцарській Конфедерації для підтримки та просування інтересів швейцарських промислових, торгових і сервісних компаній в Україні та українських компаній у Швейцарії.
  Як єдина асоціація такого типу, USBA працює над вирішенням різноманітних проблемних питань, прагнучи до довгострокового партнерства та співпраці.

  een

  ENTERPRISE EUROPE NETWORK

  Enterprise Europe Network допомагає підприємствам із впровадженням інновацій та розвитком в міжнародному масштабі. Це всесвітня мережа підтримки бізнесу, в якого є амбіції вийти на міжнародний ринок. Активна діяльність компанії впроваджена більш ніж у 60 країнах. Наразі це понад 600 організацій та 3000 експертів, в тому числі: торгово-промислові палати, науково-дослідні інститути та університети, які відомі своєю надзвичайною підтримкою підприємців.

  NUCC

  THE NORWEGIAN UKRAINIAN CHAMBER OF COMMERCE

  Норвезько-Українська торгова палата (NUCC) була заснована з метою стимулювання розширення комерційного співробітництва між Норвегією та Україною. Вона заохочує комерційні відносини між Норвегією та Україною з метою просування ділових інтересів своїх членів у двох країнах, підтримуючи торгівлю (експорт/імпорт), інвестиції та співробітництво в галузі досліджень і розробок та освіти. Діяльність NUCC зосереджена на побудові відносин, обміну інформацією та досвідом між сторонами, підтримці, встановленні та розвитку ділових відносин між членами та потенційними діловими партнерами.

  IT UA

  IT UKRAINE ASSOCIATION

  Асоціація IT Ukraine була заснована у 2004 році провідними IT-компаніями України. За роки активної роботи Асоціація стала найбільшою спільнотою IT-компаній в Україні та об'єднує понад 50 провідних компаній-розробників програмного забезпечення. Місією Асоціації є забезпечення сприятливих умов для сталого розвитку IT-сфери в країні. Серед цілей асоціації – захист інтересів ІТ-індустрії, підтримка розвитку освітніх та соціальних проектів, просування галузі в Україні та за кордоном та підтримка бізнесу шляхом встановлення нових контактів.

  EPO

  EXPORT PROMOTION OFFICE OF UKRAINE

  Державна установа «Офіс просування експорту України» була створена у 2018 році на базі консультативно-дорадчого органу «Офіс просування експорту» при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та розпочала самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 р. Стратегічна мета «Офісу з просування експорту України» – допомогти українському бізнесу стати успішним на зовнішніх ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, просування українських товарів і послуг за кордоном, забезпечення партнерства та співпраці між українським та іноземним бізнесом.

  AUCC

  THE AUSTRALIA-UKRAINE CHAMBER OF COMMERCE

  Австралійсько-Українська торгова палата була заснована у 2015 році з метою розширення ділових відносин між Австралією та Україною. Асоціація прагне налагодити зв’язки своїх представників з іншими компаніями Австралії та України, зацікавленими у співробітництві, забезпечити ефективні програми із захисту інтересів та поширювати інформацію і нові ідеї через бізнес-заходи та онлайн-платформу.

  JASIPA

  JAPAN SYSTEM INTEGRATION PARTNERS ASSOCIATION

  JASIPA (Japan System Integration Partners Association) - це ІТ-асоціація, яка об’єднує численні ІТ-компанії в усьому світі та підтримує впровадження ІТ-технологій у малих та середніх компаніях по всій Японії. Приєднання до JASIPA дозволяє розвивати міцні ділові зв’язки між японськими та світовими ІТ-компаніями, а також обмінюватись технічними та бізнес-рішеннями для відкриття нових шляхів розвитку своєї компанії. Ця некомерційна організація була заснована у 2002 році і наразі нараховує сотні представників ІТ індустрії.

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →