Відгуки Співробітників

Думки співробітників, які виявили бажання залишити відгук. Почни працювати разом з нами та залиш свою думку

https://careers.computools.ua/wp-content/uploads/2022/05/Group-648-4.jpg

"Я працюю в Computools вже більше 5 років, і за цей час я бачив, як компанія зростає і розвивається. Але найважливіше — вона залишається вірною своїм цінностям і не забуває про своїх співробітників. Ми працюємо в команді, де кожна людина цінна. Я радий працювати в такому колективі і бажаю кожному знайти таке місце роботи!"

Станіслав Вдовенко

NODE.JS TECHNOLOGY LEAD

05.12.2023

"Я працюю в Computools вже близько двох років. Це чудова компанія, де ми завжди прагнемо до досягнення кращих результатів як для наших клієнтів, так і в особистому розвитку. Я працюю з професійною і доброзичливою командою, яка завжди готова допомогти і підтримати один одного. У нас в компанії створені комфортні умови для роботи, і я почуваюся тут як вдома. Якщо ви шукаєте роботу в стабільній компанії, де на вас чекають цікаві завдання і можливості для зростання, то Computools — чудовий вибір!"

Максим Дяченко

React Developer

16.03.2023

"Познайомився із компанією цілком випадково — відкривши LinkedIn і прочитавши повідомлення від рекрутера. В цій компанії я знайшов підтримку і хороших наставників, із якими можна поговорити не просто про програмуванння, але і про буденність. Багато тих хто читатиме цей коментар — скорше всього в пошуках нової компанії і хочуть зрозуміти що із себе представляє саме ця — я скажу вам так: скільки б ви не читали коментарів, не запитували у знайомих рекрутерів і не аналізувати в інтернеті інформацію — в першу чергу дайте собі шанc і поговоріть із рекрутером цієї компанії, а вже дальше ви самі усе зрозумієте, і саме від вас залежитиме ваша подальша доля."

Роман Савка

Backend Developer

12.01.2023

"Коли я вперше зустрілась з Computools, я зрозуміла, що хочу працювати саме тут. Основне, що мене підкупило, це дуже приємна співбесіда як з HR, так і по технічній частині. Також мені подобається, що компанія дає можливості для розвитку, як наприклад, внутрішні стажування, котрі дають можливість змінити стек технологій і перейти зовсім на новий рівень профессійної діяльності. Ще один з плюсів особисто для мене — постійна коммунікація. Усі спеціалісти завжди на зв’язку у робочій час і готові допомогти у вирішенні питань."

Альона Істоміна

Full-stack developer

05.01.2023

"В Computools добре налаштовані процеси та команда з якою дуже приємно працювати, дружня та тепла атмосфера, яка добре впливає на продуктивність та розвиток. Компанія надає можливості для розвитку своїх скілів. Шляхом використання матеріалів з корисної бази знань, періодичних, або за запитом, зустрічей з ТЛ для опрацювання і складання планів індивідуального розвитку та курсів, є змога дуже добре прокачатися."

Владислав Кухлій

Frontend Developer

15.11.2022

"Моя кар’єра у Computools почалась якраз з початком карантину. За цей час роботи в компанії я зміг вирости з позиції QA до Tech Lead. Я зростав, вчився, з’являлось більше відповідальності, але я ніколи не мав відчуття, що не впораюсь. Прийшла війна і компанія, так само як і колись, на початку, підтримала мене, забезпечувала всім необхідним."

Вадим Бондаренко

QA Tech Lead

21.09.2022

"Позиція Head Of Java вимагає багато досвіду та відповідальності. А моє кар’єрне зростання почалося в Computools ще 7 років тому. За цей час мені вдалося попрацювати на багатьох проектах пліч-о-пліч з професіоналами своєї справи. Головне для мене це атмосфера і люди, які тут працюють."

Ігор Рядінський

Head of Java

03.06.2022

"Computools - моя перша компанія, і я тут вже 4 роки як працюю) Дійшов з 0 до рівня strong middle і є координатором відділу. Тут — цікаві проекти, можливість зростання та розвитку, чудова зарплата, а головне — дружній колектив. Прокачав завдяки компанії свою навичку комунікації з іноземними клієнтами з Європи та Америки."

Юрій Лукашенко

C# Developer

31.05.2022

"За той час, поки я працюю в компанії, можу сказати таке — мені подобається, що є зростання особистісне і професійне. Якщо вам важливо обмінюватися фідбеками, то тут вам точно забезпечать цю можливість."

Андрій Окселенко

react developer

02.02.2022

“Хочу подякувати за теплу атмосферу. Немає нічого кращого, коли тобі комфортно у колективі. Тут тобі завжди і допомогу нададуть, і в теніс пограють і посміються з тобою за обідом.”

Костянтин Салейчук

React Native Developer

02.02.2022

“У Computools для мене все топ, компанія влаштовує на всі 100%. Експертиза Лідів на найвищому рівні, завжди знаєш що вчити і чого прагнути. У будь-якій ситуації є підтримка колег. І на тлі всього цього антураж із яким відбуваються корпоративи та заходи просто чудовий)”

Богдан Кущ

React Native Developer

24.01.2022

"У Computools нещодавно, але компанія закохала в себе з перших кроків. Прекрасні люди, хороша атмосфера, цікаві завдання, відмінні процеси (як робочі, так і адміністративні). Рада бути частиною команди)"

Дар'я Нестерцова

PR Specialist

02.12.2021

"Computools — чудова компанія, яка зацікавлена ​​у розвитку своїх співробітників. Дружний колектив, цікаві завдання та атмосфера чудово цьому сприяють. У складних ситуаціях завжди можна запитати пораду та отримати підтримку."

Дмитро Кузьмічов

Project manager

11.08.2021

"Рівень компанії завжди визначається по тому, чи готовий ти рекомендувати цю компанію своїм знайомим, можу з упевненістю сказати, що я готова. У Computools чудовий колектив, сильний техлід моєї команди, тепла атмосфера. Для мене це дуже крута компанія!"

Марина Пархоменко

Angular Developer

09.08.2021

"Вдячний компанії, насамперед, за розвиток. Для мене важливо рости як фахівцю, тому я достатньо часу приділяю саморозвитку, а ще, ТЛ створює індивідуальний план розвитку спеціально для мене, що дозволяє покращувати мої знання."

Сергій Комаров

Software Developer

22.06.2021

"Працюю тут уже майже рік. Я новачок в IT сфері — так що допомога, спочатку, мені була дуже потрібна. Мої колеги по цеху виявилися скіловими фахівцями, які завжди готові прийти мені на допомогу, що дуже допомогло взяти старт."

Ігор Олексієнко

WEb developer

15.06.2021

"Я почав працювати у компанії Computools з початку грудня 2020 року. Сюди я вирішив піти ще після першої співбесіди, тому що під час розмови зі своїм поточним тимлідом, я зрозумів, що спілкуюся з людиною, яка дуже досвідчена і професійна у своїй галузі."

Віктор Чистяков

PHP Developer

09.04.2021

"Працюю в компанії понад рік, є постійний розвиток і в навичках і не ображають по зарплаті, хороший, доброзичливий колектив, якщо є питання — завжди допоможуть, хотілося б окремо відзначити професіоналізм та гарне ставлення колег, і особливо наставників."

Евгеній Єрохін

.NET Developer

10.12.2020

"Хотілося б сказати про найважливіше — людей. За півроку роботи в компанії я мав можливість спілкуватися з багатьма людьми, різних професій та типажів, і ніколи раніше я не був так приємно вражений. Простота, відкритість, дружелюбність, позитив, професіоналізм - це все супроводжує у спілкуванні з колективом."

Андрій Войтенко

Business Analyst

11.12.2018
Показати більше

Приєднуйся до Computools

Заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →