Корпоративна Соціальна Відповідальність

COMPUTOOLS ДОПОМАГАЄ ІНШИМ РЕАЛІЗУВАТИ СЕБЕ ТА ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ В НАВКОЛИШНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Звіти

Що ми робимо кожного року

Основні напрямки діяльності компанії Computools

Добробут працівників

СПОРТ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Ми приділяємо увагу спорту та здоровому способу життя, тому що розуміємо, що для досягнення ефективності, гарного настрою потрібно час від часу змінювати розумову діяльність на фізичну і навпаки. Орендуємо за рахунок компанії майданчики для футболу та баскетболу, а також домовляємося за дисконти у тренажерні зали. Час від часу, на вихідні організовуємо колективні поїздки на природу.

Командоутворення

Ми створюємо та підтримуємо ефективну робочу атмосферу в компанії. Фокусуємося на недопущенні конфліктних ситуацій, стресу, а якщо щось таке відбулось - то допомагаємо прийти в комфортний психоемоційний стан та вирішити ситуацію. Також, на постійній основі, організовуємо неформальні зустрічі команд, за рахунок компанії, у ресторанах або в інших місцях по бажанню команди, для того, щоб кожен почував довіру до себе та мав відчуття довіри до інших в колективі та в компанії в цілому.

ОСВІТА І НАВЧАННЯ

Ми сприяємо розвитку кожного нашого співробітника. Для цього організовуємо навчання всередині компанії – лекції, які проводяться найкращими спеціалістами та менеджерами для всіх бажаючих команд. Також сприяємо розвитку англійської мови, організовуючи відповідні курси, за рахунок компанії.

Ми організовуємо відвідування тематичних конференцій, які потенційно можуть поглибити знання наших співробітників. Окрім цього, самі організовуємо конференції. Маємо власні курси та сертифікації. Допомагаємо в оплаті зовнішніх сертифікатів. Також працюємо з університетами, над їх програмами навчання. Приймаємо з університетів студентів на стажування та інвестуємо в їх розвиток.

АДАПТАЦІЯ НОВАЧКІВ

Ми практикуємо дружню форму співбесіди, щоб кожен почував себе комфортно під час інтерв'ю. Після успішного проходження співбесіди кандидат стає повноправним співробітником компанії Computools.

В перший день відбувається процес підписання необхідних документів з детальною консультацією юристів, вивчення корпоративної культури та процесів відділу за підтримки People Manager та лідера відповідної команди. Співробітники на всіх етапах роботи отримують швидкі відповіді на свої запитання.

СПІВРОБІТНИКИ ТА ІНФОРМАЦІЯ

У компанії Computools доступ до інформації являється захищеним та надається у відповідності до посадових інструкцій. Кожне важливе рішення приймається після обговорення та обґрунтування. Співробітники виконують роботу у відповідності до процесів, які направлені, в тому числі, на забезпечення здорового мікроклімату у колективі та відчуття причетності і захищеності.

соціальна відповідальність

РОБОТА З ПОЧИНАЮЧИМИ ФАХІВЦЯМИ

Ми прагнемо зростати та брати участь у розвитку всієї IT-сфери. Задля цього ми організовуємо стажування, яке допомагає виростити нове покоління IT-фахівців. Це чудова можливість почати кар'єру розробника та з часом стати частиною професійної команди Computools.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Ми підтримуємо та популяризуємо IT в кожній країні, де знаходяться офіси компанії. Ми підтримуємо олімпіади та хакатони, проводимо екскурсії нашими офісами для профільних шкіл та академій.

Особливе місце у соціальній відповідальності займає благодійність. Ми постійно допомагаємо дитячим будинкам та притулкам для тварин.

Відповідальність перед партнерами і клієнтами

якість і обов'язки

Компанія в особі менеджера по проекту постійно контролює виконання погоджених із замовником умов на всіх етапах проекту. Керівництво компанії вживає заходів щодо створення умов праці, необхідних для забезпечення якості виконуваних робіт відповідно до встановлених вимог, включаючи створення безпечних та комфортних умов праці.

інноваційний потенціал

Компанія надає послуги з розробки програмного забезпечення для організацій, що працюють у сфері обслуговування клієнтів, роздрібної торгівлі, фінансів, охорони здоров'я. Команда Computools застосовує накопичений досвід у проектах та надає значний внесок у розвиток інновацій в компаніях цих галузей.

кооперація з асоціаціями

Компанія Computools є учасником багатьох міжнародних асоціацій, що дозволяє нам отримувати вичерпні відповіді на запитання щодо взаємодії між країнами та брати участь в дослідженнях на ключові теми бізнесу. Ми підтримуємо асоціації та являємося спонсорами.

протидія корупції

«прозорий» бізнес computools

Інформація про Computools є публічною. Ми підтримуємо боротьбу проти корупції, хабарництва та вимагання. Computools була заснована з ідеєю, що можна надавати якісні програмні рішення для бізнесів будь-якого розміру. Наразі, наша компанія працює з компаніями різного розміру: від маленьких до всесвітньо відомих.
ЕКОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ
І СОЦІАЛЬНА РІВНІСТЬ
ЗДОРОВЕ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Екологічна стійкість та захист є невід'ємною частиною нашої корпоративної соціальної відповідальності. Ми віримо, що захист нашого довкілля – будь то переробка, вирішення проблем харчових відходів, використання екологічно чистих ресурсів та приєднання до діяльності з посадки дерев – є важливим і життєво необхідним кроком, щоб переконатися, що всі ми живемо у здоровому світі. Тому щомісяця ми долучаємося до заходів з охорони здоров’я та волонтеримо з нашими співробітниками. За понад 10 років ми встигли провести щонайменше 20 000 годин, долучаючись до охорони навколишнього середовища та благодійності.
СОЦІАЛЬНА РІВНІСТЬ
Швидкі темпи глобалізації, зростання толерантності до різних груп меншин змушують багато компаній переглянути свої підходи до найму, щоб уникнути порушення прав людини, дискримінації та будь-якої форми соціальної нерівності серед своїх співробітників.

У Computools наш підхід до найму та робочі відносини засновані на позитивних соціальних та етичних практиках, професійних компетенціях та поведінці. Таким чином, у Computools працюють одні з найбільш кваліфікованих та талановитих співробітників, чия професійна компетентність і креативність приносять користь як нашим клієнтам, так і самій компанії.

Такий самий підхід стосується наших партнерів і клієнтів, де всі знаходяться на одному боці, коли йдеться про повагу до прав людини та дотримання етичного кодексу. Тому наша повага та рівне ставлення до представників різних статей, людей з обмеженими можливостями та інших меншин сприяють соціальній рівності в нашій компанії та серед наших підрядників.

Приєднуйся до Computools

Заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →