Історія Бренду

Історія бренду “computools” - це шлях успіху, трансформацій та інновацій, який почався у 2000 році

Заснування бренду
“Сomputools”
2000-2001

ПЕРШІ КРОКИ

Бренд Computools був заснований 24 березня 2000 року Роджером Маріоном (колишній мережевий інженер Bell Canada, Pratt & Whitney, Genicom, RRSSS Québec (Міністерство охорони здоров’я)).

Бренд Computools починав як мережева консалтингова фірма, що надавала консультації з технологічних продажів у відділі Northwest Digital. На початку 2001 року бренд виступив в якості СЕО у Північній Америці для французької компанії (Perform S.A. – Aix-en-Provence), що базується у Вашингтоні, округ Колумбія, яку через кілька місяців придбала BMC Software. Згодом компанія працювала під крилом BMC Software як геоменеджер у відділі «комп'ютерних мереж» з офісами у Монреалі, Чикаго, Вашингтоні та Х'юстоні.
2002-2006

ПЕРІОД МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ВИКЛИКІВ

У 2002 році бренд отримав цікавий виклик - розвивати міжнародні партнерські стосунки з мережевою керуючою компанією, що базується в Релі, Північна Кароліна (Oculan Corp), де команда досягла великих успіхів у співпраці з керівництвом Стівом Джайлсом (генеральний директор), Люком Ріндфусом (CSO) та Дарреком Портером (маркетинг). Це дало можливість знайти важливих ділових партнерів для Computools майже по всьому світу.

Того ж року бренд Computools об’єднав зусилля з італійською програмною компанією Look@LAN (засновником Карло Медасом) для створення якісних мережевих продуктів (таких як Look@LAN Pro і Look@NetStat). У 2002 році під керівництвом Роджера Маріона заснована компанія Lavalys Consulting Group. Компанія Lavalys з її лінійкою продуктів EVEREST стала успішною за одну ніч. Lavalys мала понад 250 бізнес-партнерів і мільйони клієнтів EVEREST по всьому світу з офісами в Канаді, США, Тринідад-Тобаго, Великобританії, Франції, Угорщини, Україні та Сінгапурі.
2006-2012

ПЕРІОД СТАЛОГО РОЗВИТКУ

У 2006 році бренд Computools повністю увійшов у бізнес розробки мережевого управління (SNMP QuickStat), високого шифрування (SSH Server, EDS, PRTC) та програмного забезпечення (Sentinel, Kali, Hathor) у партнерстві з SSS Ukraine.

Компанія Lavalys припинила діяльність у 2012 році.
ШЛЯХ КОМПАНІЇ
COMPUTOOLS
2013-2015

Період заснування компанії Computools

Компанія Computools була заснована в 2013 році Сергієм Тимчуком і за короткий час стала надійним постачальником інноваційних програмних рішень для ІТ-компаній у США, Ізраїлі, Великобританії, Норвегії та інших регіонах. Активний і стабільний розвиток компанії у поєднанні з грамотною кадровою політикою дозволили зібрати та згуртувати злагоджену команду експертів.

З самого початку засновник компанії взяв під контроль відділ розробки програмного забезпечення, щоб створити в Computools високий рівень якісних IT-рішень для клієнтів.
2015-2017

ЕРА ТРАНСФОРМАЦІЇ

Наприкінці 2015 року в компанії вже працювало 34 IT-спеціаліста. У 2016 році штат збільшився до 49 працівників і компанія відкрила ще один офіс у Києві (Україна). Наступний, 2017 рік, став роком проривного зростання та розвитку Computools: кількість співробітників зросла до 99, відкрито представництва в Лондоні (Великобританія) та Тель-Авіві (Ізраїль).
2017-2018

ЕРА АКТИВНОГО ЗРОСТАННЯ ТА ІННОВАЦІЙ

У 2018 році, прагнучи надати клієнтам найкращий сервіс, Computools постійно розвивала і виховувала спеціалістів всередині компанії: співробітники проходили необхідне навчання, а штат поповнився новими експертами (компетентними співробітниками). У списку клієнтів Computools з’явилися великі світові бренди, а перелік послуг значно розширився.

У 2018 році в Computools працювало 137 ІТ-спеціалістів і в цьому ж році було відкрито представництво в США.
2019-2020

ЕРА ВНУТРІШНЬОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРЕСИВНОГО РОЗВИТКУ

У середині 2019 року ТОВ CMS Games приєдналися до Computools задля успішної реалізації спільних проектів у сфері розробки онлайн-ігор.

У 2020 році Computools прагне надати клієнтам найкращі програмні рішення та надавати експертні IT-консультації щодо проектування, розробки, експлуатації та оптимізації. Зусилля Computools були високо оцінені та відзначені.

Computools входить до списку 100 Global Outsourcing 2020 Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (IAOP).

IT World Awards, частина програми визнання SVUS Awards із Кремнієвої долини в США, назвали компанію Computools золотим лауреатом у категорії "Найкращі ІТ-послуги".

У 2020 році штат Computools перевищив 200 ІТ-спеціалістів і тепер має представництва у Філадельфії, Сан-Франциско (США) та Мельбурні (Австралія), а також повнофункціональні офіси в Києві, Запоріжжі (Україна), Лондоні (Великобританія), Тель-Авіві. (Ізраїль).

Computools є членом міжнародних асоціацій: Асоціації IT Ukraine, Enterprise Europe Network, Канадсько-Українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій – CUTIS, Норвезько-Української торгової палати (NUCC), Австралійсько-Української торгової палати.
2021-2022

Глобальне масштабування

У 2021 році Computools провела ребрендинг і інтегрувала нову стратегію, яка полягала у всебічній трансформації: від нового логотипу та ідентичності до комунікації. Візуальне уявлення про компанію було синхронізоване з внутрішнім позиціонуванням компанії, відображаючи її зрілість, відданість справі та принципи.

У середині 2021 року Сomputools відкрила офіс у Варшаві (Польща). Це дозволяє розширювати професійне зростання компанії на міжнародному ринку, створюючи нові робочі місця для амбітних та досвідчених співробітників, що сприяє значному внеску в успіх клієнтів компанії.

Наступним кроком Computools став вихід на ринок Азії. Компанії важливо не просто розширити географію та стати ближчими до своїх партнерів у Японії, а й також перенести на інший регіон свій досвід та експертизу. Завдяки цьому Computools продовжує своє стрімке зростання та збільшує глобальну присутність. Computools стає членом японської асоціації JASIPA.

У 2022 Computools продовжує зростати, перетнувши межу у 250 співробітників. Компанія довела свою надійність на світовому ринку ІТ-аутсорсингу. Асоціація IAOP включила Computools до списку 2022 Global Outsoursing 100. Це вже другий раз, коли Computools відповідає критеріям відбору IAOP.
Дізнавайся першим
про актуальні
вакансії та події
Telegram →