Сергій Тимчук

Chief Executive Officer

Цитата

“Бути бізнес-лідером передусім означає, що я відповідальний за долю та добробут кожного співробітника, який працює в компанії. Я шукаю нові рішення та способи виведення Computools на новий рівень день за днем ​​і твердо вірю, що моє покликання - допомагати підприємствам стимулювати їхнє зростання за допомогою передових технологій.”

Сергій Тимчук є генеральним директором компанії Computools, відзначеної нагородами IAOP 2020, IAOP 2022 і SVUS за розробку програмного забезпечення повного спектру. Під його керівництвом Computools виросла у світового лідера, який наразі співпрацює з компаніями в США, Канаді, Європі, Близькому Сході, Азії, Австралії та Океанії.

Сергій Тимчук активно займався підприємництвом і мріяв створити ІТ-компанію з 12 років. Після закінчення магістратури за напрямом «Програмне забезпечення систем», він заснував Computools у 2013 році з прагненням пропонувати індивідуальні технологічні рішення для компаній, які прагнуть цифрової трансформації своїх бізнес-систем. У 2019 році Сергій вступив до програми General MBA у City Business School, щоб ще більше зміцнити свої управлінські навички та продовжити вдосконалювати свої лідерські здібності як виконавчий директор Computools.

За ці роки Сергій Тимчук запровадив надійну систему управління бізнесом та сформував фундаментальні цінності та філософію Computools; “Сьогодні ми кращі, ніж вчора”. Він активний у створенні середовища, яке сприяє продуктивності, де всі члени команди можуть реалізовувати свої професійні навички та розвивати свій досвід.

Його прозорий стиль керівництва є основною причиною того, що компанія продовжує розвиватися такими швидкими темпами. Computools працює на багатьох ринках з основними офісами в США, Канаді, Великобританії, Франції, Бельгії, Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Україні, Грузії та Японії.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →