Вікторія Степанова

Chief Financial Officer

Цитата

“Все починається з дисципліни. Дотримуйтесь процедур, стежте за змінами і досягайте балансу у своїй повсякденній діяльності. Фінансове благополуччя компанії - це мій довгостроковий проєкт, і я роблю все можливе, щоб досягти успіху в ньому.”

Вікторія Степанова обіймає посаду фінансового директора у компанії Computools з 2014 року. Вона очолює фінансовий відділ, визначає фінансову політику компанії та забезпечує фінансову стабільність компанії відповідно до стратегічного планування.

Вікторія Степанова має багатий фінансовий досвід в управлінні всім, що пов’язано з фінансовими операціями. Основні галузі її компетенції – фінансове прогнозування та бюджетування, бізнес-планування та стратегічні ініціативи. Разом з генеральним директором вона бере участь в інвестуванні компанії та визначенні структури капіталу. Крім того, вона відповідає за прийняття рішень з усіх фінансових питань у Computools та відповідає за планування бюджету компанії. Вікторія також забезпечує точність та повноту фінансової звітності Computools та повне дотримання законів та нормативних актів.

Вікторія Степанова – видатний топ-менеджер, яка докладає зусиль для розвитку співробітників фінансового відділу. Вона відкрита для обміну досвідом, підтримки своїх підлеглих та прагне поглибити їхні знання у галузі корпоративного фінансового планування і управління фінансами.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →