Вікторія Фефелова

Chief People Management Officer

Цитата

“Як керівник відділу управління персоналом, мій обов’язок — підтримувати мотивацію співробітників, їх спільний добробут та здорову атмосферу в офісі. Позитивне середовище в колективі завжди приносить плоди для росту та розвитку компанії. Тому ми підтримуємо його на високому рівні.”

Вікторія Фефелова обіймає посаду директора з управління персоналом з 2021 року. Її безпосередні обов’язки зосереджені навколо сфер діяльності, які можуть прямо чи опосередковано покращити продуктивність співробітників та їхнє зростання в компанії.

Вікторія має вищу освіту в галузі міжнародної економіки. Завдяки гуманітарній освіті та внутрішньому навчанню вона отримала відмінні навички міжособистісного спілкування та управління, що дозволяє їй підтримувати високу залученість співробітників.

Всебічна компетенція Вікторії дозволяє Computools успішно розвиватися всередині та ззовні. Завдяки найкращим практикам у сфері управління персоналом вона керує процесами життєвого циклу співробітників і перевагами для них. Вона бере на себе зовнішні ініціативи, щоб підтримувати цінності та цілі Computools, регулюючи справедливі умови праці, вплив компанії на навколишнє середовище та цінності у сфері соціальної відповідальності. 

Вікторія Фефелова є невід’ємною частиною команди Computools, яка щиро сприяє її розвитку. Її робота допомагає залучати та утримувати таланти, а також реалізовувати стратегічні цілі в глобальному масштабі.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →