Олег Свєт

Co-Founder and Chief Delivery Officer

Цитата

“Технології - це неймовірний шанс зробити світ кращим. Моя місія - зробити їх доступними для людей природним і простим шляхом. Пояснити, що технології завжди будуть підпорядковані людині і ніколи не становитимуть загрозу.”

Олег Свєт займає посаду директора Delivery відділу в компанії Computools з 2013 року. Він є ключовою особою, відповідальною за цифрову трансформацію та постачання програмних рішень клієнтам. Олег Свєт очолює всі відділи розробки та координує складні програмні проекти, що створюються в Computools.

До своєї нинішньої посади Олег отримав ступінь магістра в галузі “Програмне забезпечення систем”, набув різноманітного практичного досвіду в розробці програмного забезпечення та виконав низку успішних програмних проектів. Він займав різні бізнес-ролі, такі як менеджер проектів, керівник групи та архітектор рішень. Його знання в галузі цифрових технологій відіграють ключову роль у наданні послуг ІТ-консалтингу та розробці стратегій трансформації, орієнтованих на клієнта. Олег Свєт має великі знання в галузі охорони здоров’я, фінансів, роздрібної торгівлі та споживчих послуг. Він добре справляється зі створенням гнучких процесів, які підвищують операційну ефективність. Він також є головним консультантом в оцінці ІТ-інфраструктури компанії-клієнта, яка потребує оптимізації чи покращення.

Поряд з обов’язками з постачання програмного забезпечення, Олег Свєт приймає рішення про необхідність впровадження технологічних змін у компанії Computools та керує відповідними інноваційними переходами, необхідними для забезпечення високого цифрового прогресу в організації. Він відданий своїй роботі у компанії Computools та зацікавлений у поширенні знань у галузі інформаційних технологій по всій країні. Зокрема, він докладає зусиль для підтримки професійного розвитку ІТ-фахівців та був одним із основних членів журі Ukrainian IT Awards у 2019 році.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →