Михайло Гнатьєв

Chief Business Development Officer

Цитата

“Я дипломатичний менеджер, який добре розуміє інших, здатний ефективно працювати з багатьма зацікавленими сторонами для досягнення командного результату. Я додаю цінності, створюючи командне середовище, де сильні сторони кожної людини сприяють досягненню результату.”

Михайло досвідчений та кваліфікований фахівець з досвідом у бізнес-аналізі, управлінні проєктами (PMP сертифікований), тестуванні, викладанні, коучингу та консультуванні. Він глибоко переконаний, що тривалість ділових відносин залежить від якості досвіду, який клієнти отримують під час взаємодії з постачальником послуг.

Він курує відносини компанії з клієнтами у Великобританії. Його роль полягає у забезпеченні довгострокової співпраці, заснованій на взаємодовірі, високоякісних послугах та прогнозованій реалізації проєкту. Михайло повʼязує між собою клієнтів та команди постачальників, а також активно працює над пошуком нових можливостей для клієнтів.

Михайло також відповідає за просування інноваційних послуг. Він має великий досвід у продажах, відносинах з клієнтами B2B, управлінні проєктами, бізнес-аналізі, тестуванні, викладанні та консультуванні. Крім того, він ділиться своїм досвідом як спікер та консультант. Він закінчив Executive MBA в Ashridge Business School у Великобританії. Основні компетенції Михайла: бізнес-відносини, управління ключовими клієнтами, продажі, залучення клієнтів, управління проєктами, PMP, управління портфелем проєктів, PMO, бізнес-аналіз, психологія, організаційні зміни, викладання, коучинг та консультування.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →