Григорій Шадара

Co-Founder and Chief Operating Officer

Цитата

“Успіх приходить завдяки наполегливій праці та постійним змінам. Зміни - це єдина беззаперечна умова для того, щоб залишатися корисним і цінним в цьому динамічному світі. Чим більше ви готові змінюватися, тим кращим ви стаєте.”

Григорій Шадара займає посаду головного операційного директора компанії Computools з 2014 року. Його основна роль полягає у реалізації бізнес-стратегій, планів на організаційному рівні та підтримці сталого зростання і розвитку компанії.

Григорій Шадара має два ступені магістра в області “Загальні фінанси” та “Іноземна мова і лінгвістика”. Розпочавши свою кар’єру як менеджер проектів у 2008 році, він набув досвіду і глибокого розуміння ІТ-індустрії та розробки програмного забезпечення. Перш ніж стати співзасновником компанії Computools, він займав інші бізнес-ролі і працював менеджером з підтримки та розвитку бізнесу, що дозволило йому швидко досягти успіху в стратегічному бізнес-плануванні, залученні клієнтів та маркетингових ініціативах.

Компетентність Григорія Шадари дозволяє компанії Computools успішно працювати та розвиватися на різних ринках. Разом із генеральним директором він визначає бачення та майбутнє компанії. Зокрема, його внесок полягає і в оптимізації розподілу ресурсів та управління відділом продажів. Під його керівництвом і координацією менеджери з розвитку бізнесу професійно зростають і знаходять нові можливості для бізнесу.

Григорій, безсумнівно, є одним із найсильніших топ-менеджерів компанії Computools. Його стиль керівництва заснований на участі та подачі прикладу. Як керівник відділу продажів, він заохочує підлеглих постійно розвивати свої навички та підтримує їхні ідеї та проекти, що стосуються розвитку та зростання бізнесу.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →