Надіслати резюме →

Денис Богатирьов

Head of Mobile Technology

Цитата

"З розвитком технологій підвищується і відповідальність за їх розробку. Створення додатків, які змінюють світ, потребує знань та досвіду. Я ділюся цими знаннями зі своїми колегами і завжди прагну до розробки інноваційних мобільних рішень."

Денис Богатирьов працює в Computools з 2018 року. Він очолює відділ мобільної розробки і відповідає за життєвий цикл програмного забезпечення, управління проектами, координування та наставництво. 

Він має ступінь магістра в галузі комп’ютерної інженерії, що дозволило йому здобути великий досвід у розробці програмного забезпечення та відточити свої навички. До роботи в компанії Computools він мав технологічний досвід і працював як full-stack розробник і провідний технологічний фахівець з front-end. Денис Богатирьов відповідав за планування, управління, реалізацію проектів різними мовами програмування та консультування. За свою кар’єру він працював над низкою комерційно успішних проектів як для веб, так і для мобільних пристроїв.

У компанії Computools він обіймав різні посади, такі як full-stack розробник та технологічний лідер. Його різнобічний досвід зробив його незамінним фахівцем, що призвело до того, що він став керувати командою мобільних розробників, навчати молодших інженерів, очолювати розробку продуктів, удосконалювати внутрішні процеси, підтримувати та розвивати технологічний стек компанії.

Діяльність Дениса сприяє ефективному робочому процесу, зміцнює технологічну зрілість і дозволяє Computools відповідати вимогам клієнтів і досягати бажаних результатів.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →