Надіслати резюме →

Олексій Олійнік

Chief People Time Management Officer

Цитата

"Люди - це найцінніший і наймінливіший актив у будь-якій організації. При правильному ставленні до розвитку та мотивації співробітників можна зробити людей щасливими і досягти своєчасного виконання проектів. У цьому полягає мій внесок у Computools та моя відданість команді".

Олексій Олійник – головний менеджер з управління та організації часу команди Delivery в компанії Computools. Він є провідною фігурою в управлінні технологічними талантами компанії Computools і слідкує за тим, щоб кожен фахівець був підключений до проекту, що відповідає його компетенціям.

До призначення на посаду CPTMO Олексій Олійник працював менеджером з персоналу в компанії Computools і займався в основному управлінням та розвитком персоналу. Його сфера впливу охоплювала впровадження, вдосконалення та адаптацію людських ресурсів до швидкоплинного бізнес-середовища. Його завдання стосувалися розробки структури, що забезпечує продуктивність та ефективність роботи персоналу. Під час своєї першої роботи Олексій набув важливих навичок, знань, компетенцій та професійних можливостей, які дозволили йому підтримувати динамічний розвиток компанії та оптимізувати її структуру на багатьох рівнях. Крім того, Олексій Олійник розробив, впровадив та адаптував моделі розвитку персоналу, програми мотивації співробітників та систему зворотного зв’язку в Computools.

Як CPTMO, Олексій Олійник відповідає за систему управління та координацію цілей команд Delivery. Він бере участь у всіх процесах розробки проектів на вищому рівні, допомагаючи технологічному директору вирішувати питання мотивації та продуктивності праці на робочому місці. Олексій має ступінь магістра в галузі “Управління людськими ресурсами та економіка праці” і має достатній досвід, щоб бути присутнім на всіх основних процесах управління персоналом, від найму до підписання контрактів, трудових відносин, а також виступає як основна особа, яка приймає рішення з надання пільг та переваг співробітникам.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →