Олексій Олійнік

Chief Economic Efficiency Officer

Цитата

“Люди - це найцінніший і наймінливіший актив у будь-якій організації. При правильному ставленні до розвитку та мотивації співробітників можна зробити людей щасливими і досягти своєчасного виконання проєктів. У цьому полягає мій внесок у Computools та моя відданість команді.”

Олексій Олійник працює в Computools з 2015 року і зараз обіймає посаду Chief Economic Efficiency Officer. Він відіграє ключову роль в оптимізації операційної діяльності компанії та забезпеченні ефективного розподілу ресурсів для максимізації продуктивності.

До призначення на посаду CEE Officer Олексій Олійник працював менеджером з персоналу в компанії Computools і займався в основному управлінням та розвитком персоналу. Його сфера впливу охоплювала впровадження, вдосконалення та адаптацію людських ресурсів до швидкоплинного бізнес-середовища. Його завдання стосувалися розробки структури, що забезпечує продуктивність та ефективність роботи персоналу. Під час своєї першої роботи Олексій набув важливих навичок, знань, компетенцій та професійних можливостей, які дозволили йому підтримувати динамічний розвиток компанії та оптимізувати її структуру на багатьох рівнях. Крім того, Олексій Олійник розробив, впровадив та адаптував моделі розвитку персоналу, програми мотивації співробітників та систему зворотного зв’язку в Computools.

Як CEE Officer, Олексій Олійник відповідає за операційну ефективність компанії та управління ресурсами. Його основний обов’язок – підтримувати збалансовану та постійно діючу систему розподілу ресурсів в організації. Він бере активну участь у всіх аспектах розробки проєктів, співпрацюючи з технічним директором для вирішення проблем мотивації та продуктивності на робочому місці. Олексій має ступінь магістра в галузі “Управління людськими ресурсами та економіка праці” і має достатній досвід, щоб бути присутнім на всіх основних процесах управління персоналом, від найму до підписання контрактів, трудових відносин, а також виступає як основна особа, яка приймає рішення з надання пільг та переваг співробітникам.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →