Компанія Computools визнана Goodfirms найкращою компанією для співпраці

Відомий B2B портал GoodFirms визнав Computools найкращою компанією для співпраці. Ця висока оцінка отримана завдяки послідовному та постійному прагненню надавати взаємовигідний сервіс та розвивати бізнес клієнтів.

Січ 23, 2023

Парадигма консалтингових послуг в ІТ-галузі зазнала значних трансформацій і стала масштабнішою завдяки постійному поповненню новими інформаційними технологіями. Передові технології, як-от Internet of Things, Big Data, Artificial Intelligence, Machine Learning, Business Intelligence тощо, значно автоматизували рутинні бізнес-процеси, дозволяючи компаніям оптимізувати взаємодію між людьми та покращити загальний досвід роботи з клієнтами. Таку ж ескалацію та оптимізацію можна спостерігати й у послугах з розробки продуктів і управління проектами, що зменшує витрати на розробку та дозволяє командам виконувати проекти в обумовлені терміни.

GoodFirms — компанія, що займається дослідженнями та складанням рейтингів в ІТ-галузі, а також є надійним агентством з лістингу програмного забезпечення, нещодавно розмістила Computools на першому місці в програмі Leaders Matrix у категорії «Найкращі фірми з розробки додатків Flutter». Компанія заслужила цю найвищу позицію, створюючи якісні програмні продукти для широкого спектра галузей. Маючи численні офіси в США, Канаді, Великій Британії, Франції, Німеччині, Польщі, Україні, Японії та багатьох інших країнах, компанія надає найкращі у своєму класі ІТ-консалтингові послуги, розробку цифрових продуктів і спеціалізовану команду розробників.

ЗА 2023 РІК COMPUTOOLS БУЛА ВИЗНАНА GOODFIRMS НАЙКРАЩОЮ КОМПАНІЄЮ ДЛЯ СПІВПРАЦІ

Коли ви шукаєте кращі компанії, що надають ІТ-послуги, ​​які б вміло втілювали ваші ідеї та створювали інноваційні продукти, Computools може стати дієвим і прибутковим вибором. Крім того, що компанія є провідною в області мобільної та веб-розробки, вона пропонує унікальні послуги з реінжинірингу програмного забезпечення, архітектури, тестування, інтеграції, DevOPS та багато іншого. GoodFirms назвала її найкращою компанією для співпраці у 2023 році.

COMPUTOOLS – ПОГЛЯД В МАЙБУТНЄ, ЕФЕКТИВНІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ

Computools — це компанія, сертифікована за стандартами ISO:9001 і 27001, яка впроваджує найкращі практики розробки, щоб зменшити операційні витрати на ІТ і надати більш масштабовані та стійкі рішення.

Computools ефективно та цілеспрямовано задовольняє потреби будь-якої галузі бізнесу, починаючи від великих, середніх та малих підприємств, у тому числі стартапів. Компанія отримала високу оцінку за розробку веб-додатка для відомої та провідної японської компанії електроніки. Окрім того, нещодавно був розроблений мобільний додаток для виробничої компанії середнього розміру, яка виготовляє обладнання для підрахунку та зберігання банкнот. Компанія також успішно створила мобільний додаток для стартап-платформи, яка пропонує торгівлю акціями.

Відгук від Goodfirms

«Ми постійно розвиваємося як компанія з моменту заснування у 2013 році та досягаємо нових висот», — говорить команда Computools.

Ось кілька відгуків про Computools.

ЧОМУ COMPUTOOLS — НАЙКРАЩА КОМПАНІЯ ДЛЯ СПІВПРАЦІ?

Будь-яка фірма, яка бажає закріпити свою позицію в галузі ІТ та розробки програмного забезпечення, повинна постійно оновлюватися, використовуючи новаторські формули, які просувають інноваційні практики. Вона повинна буквально зосередитися на покращенні своїх стандартів й ефективності, використовуючи найкращі інструменти та розробляючи проактивний підхід, щоб перевершити очікування клієнтів. Компанія Computools досягла кращих результатів, виконавши проекти, як і було обіцяно.

Однією з головних причин, чому ми поставили Computools на перше місце в програмі Leaders Matrix, є прагнення компанії віддано обслуговувати своїх клієнтів, створюючи для них безпрограшні умови. 5-зірковий рейтинг на нашій платформі свідчить, що Computools підтримує високий рівень задоволеності клієнтів, каже GoodFirms.

ВІДОМІ БРЕНДИ, ЯКІ ДОВІРЯЮТЬ COMPUTOOLS

Бренди, які довіряють Computools

ПРО ВІДЗНАКУ “КРАЩА КОМПАНІЯ ДЛЯ СПІВПРАЦІ”.

“Найкраща компанія для співпраці” – це ексклюзивна програма, у рамках якої компанії, що входять у Leaders Matrix отримують відзнаку, ексклюзивну статтю та PR-підтримку. Таке визнання підкріплює довіру та автентичність в B2B-спільноті. Це також дозволяє компаніям-учасникам покращити свій рейтинг – отримати вищі позиції в категоріях Leaders Matrix, згадування компаній у подкастах GoodFirms LeadersRoundtable та сертифіковану відзнаку “Найкраща компанія для співпраці“.

ПРО GOODFIRMS

GoodFirms — це B2B-платформа для досліджень, оглядів і лістингу, яка допомагає компаніям пришвидшити свій цифровий шлях і збільшити цінність сучасних технологій. Компанія зв’язує постачальників послуг з тими, хто шукає послуги за допомогою вичерпного та ретельно дослідженого списку найкращих послуг і рішень, який базується на фактах. GoodFirms, визнана найнадійнішим джерелом для ринку B2B, має досвід світового рівня у співпраці з партнерами в усьому світі.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →