Волонтерський внесок Computools у боротьбу України з російськими загарбниками

Допомога ЗСУ та робота над проектами - як Computools дотримується “war-life balance”

Чер 13, 2022

24 лютого – день, коли росія жорстоко вторглася у наші оселі, наші міста, нашу Україну. Ця мить розділила життя кожного українця на трагічне “до та після”. Тотальний розпач перших днів пройшов і вже понад три місяці ми боремося за наше вільне і спокійне життя, за мирне небо над головами наших дітей. Захисники боронять наші міста. Волонтери допомагають військовим, лікарням та шпиталям, а також тим, хто не за своєю волею став вимушеним мандрівником і не має даху над головою. Кожен з українців зараз працює на своєму фронті – робить усе можливе, аби наблизити нашу країну до жаданого дня перемоги! 

Основна мета Computools зараз – продовжити бути надійним партнером для своїх клієнтів, непохитною підтримкою для наших працівників та ЗСУ! Хочемо поділитись своїм досвідом у досягнення цих цілей.

Підтримка колективу, налагодження роботи та допомога ЗСУ – результати діяльності Computools.

Люди – то найбільша цінність компанії. Ми стверджували це раніше і надалі дотримуємось такої ж думки, тому безпека співробітників була пріоритетною задачею. З першого дня атакування ми розв’язували питання з евакуацією колег у безпечні райони: знаходили транспорт та координували цей процес. Усі, хто перейшов на віддалену роботу – забезпечені необхідною технікою. В перший місяць компанія виплатила аванс усім, хто мав в цьому потребу, і продовжує надавати фінансову підтримку. Для збереження стабільного емоційного стану, співробітникам та їхнім близьким надається психологічна допомога. Кожен із членів команди знає, що може звернутись до свого people-менеджера з будь-яким питанням і разом вирішити його.

Економічна підтримка України. Наразі, колектив Computools працює майже у 100% складі, за виключенням колег, які приєдналися до лав ЗСУ. Ми в повному обсязі виконуємо свої зобов’язання перед клієнтами, керуючись усіма протоколами кібербезпеки. Компанія вчасно сплачує всі податки, розуміючи, що ІТ-сфера – одна з небагатьох галузей, яка дійсно може допомогти економіці країни. Продовжуємо приймати до команди стажерів та активно розширюємо штат досвідченими спеціалістами.

Допомога ЗСУ. Ми неймовірно пишаємося нашими колегами, які зараз захищають країну. За ними компанія зберігає робочі місця, продовжує виплачувати заробітну плату, а також допомогла з придбанням необхідних речей (плитоносок, знаряддя та амуніції, підсумків, тепловізора). Колектив сприяв у придбанні позашляховика для колеги та його товаришів по службі.

Підтримуючи визвольну боротьбу України, Computools передала кошти для придбання автомобілів швидкої допомоги. Компанія займається пошуком виробників бронежилетів та спонсує їх виробництво, фінансово підтримує запорізьких військових, а також забезпечила їх необхідною комп’ютерною технікою та планшетами, поставляє необхідні медикаменти та засоби особистої гігієни до лікарень та шпиталів. Цінуємо заклади, які в цей скрутний стан годують оборонців Запоріжжя, та долучаємося до грошової допомоги їм.

У вільний від роботи час, співробітники волонтерять за особистою ініціативою: допомагають тим, хто залишився без засобів для існування, збирають та доставляють нашим захисникам ліки та необхідні речі. Майже всі активно беруть участь в інформаційній боротьбі проти окупантів.

Клієнти компанії підтримують Україну та вірять в її перемогу. З першого ж дня вторгнення російських військ в Україну співробітники компанії отримали сотні повідомлень від іноземних клієнтів та партнерів. Ця підтримка складалася не тільки з побажань перемоги, миру та безпеки. Колосальна фінансова допомога ЗСУ, пошук необхідної амуніції та обладнання за кордоном, збереження заробітної плати за тими, хто тимчасово не міг працювати – це, та багато іншого, український народ отримав від партнерів Computools. І найголовніше: клієнти відмовились від робочих стосунків із країною-агресором на користь України. Це є життєво важливим внеском у розвиток українського бізнесу і ми щиро дякуємо за це!

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →