Computools отримала нагороду за внесок у розвиток молодих спеціалістів

Компанія Computools увійшла до ТОП-25 роботодавців, відкритих для талантів до 25 років 

Бер 08, 2022

Компанія Computools увійшла до ТОП-25 роботодавців України, які співпрацюють із молодим поколінням. Про це 17 лютого оголосили на щорічній премії STUD-POINT (прим. Молодіжна організація, яка допомагає студентам та випускникам із працевлаштуванням). Понад 500 бізнесів боролися за можливість потрапити до офіційного списку компаній, які допомагають талановитій молоді. Серед тих, хто спільно з Computools отримав нагороду та подяку за проекти, спрямовані на розвиток кар’єрних можливостей, були ELEKS, EPAM, Genesis, Intellias.

“Ця нагорода засвідчує, що компанія вірно обрала напрямок своєї соціальної відповідальності, – стверджує Head of Recruitment Computools Савченко Дар’я, – Молоді треба всіляко допомагати: нагадувати, що їхні можливості безмежні, розкривати потенціал та задавати вектор професійного розвитку, адже вона – майбутнє всіх масштабних проектів. Деякі керівники (і не тільки в IT-сфері) бояться витрачати ресурси на навчання молодих співробітників і краще візьмуть до штату досвідчену людину, нехай і не таку ініціативну та цілеспрямовану. Це не наша позиція!”

На 2022 рік молодих фахівців у команді Computools близько 30%. Більшість із них задіяна у сфері розробки. Перш ніж потрапити до штату, вони успішно пройшли стажування під менторством технологічних експертів компанії. І зараз компанія забезпечує їх цікавими та різноманітними проектами.

“Наша програма стажування чітко розписана для обох сторін: як для інтернів, так і для менторів. У стажерів немає відчуття, що вони просиджують час, тому що завжди є нові завдання, знання та допомога від наставника”. – Каже Head of People Management Вікторія Фефелова.

Здобуття нових знань – це невпинний процес в Computools. Компанія різними способами заохочує самостійне навчання молодих співробітників. Власна база знань цьому сприяє. Окрім можливостей локальної освіти, кожен спеціаліст може отримати доступ до популярних платформ з навчальними курсами. Силами команди організовуються лекції та семінари з підвищення кваліфікації співробітників, де кожен може виступити та проявити себе.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →