COMPUTOOLS ВІДКРИЛА ОФІСИ В ПОЛЬЩІ ТА ГРУЗІЇ

Computools відкрила офіси в Польщі, Грузії та інших країнах для переміщення співробітників з України задля забезпечення їх безпеки.

Жов 28, 2022

Computools перемістила членів команди, які хотіли переїхати в безпечнішу місцевість у зв’язку з загрозливими подіями в Україні. Тож, компанія відкрила нові офіси у трьох містах Польщі: Вроцлаві, Лодзі та Варшаві та одному місті Грузії: Тбілісі.

Computools забезпечує безпеку проекту, обмірковано розмістивши свої сервери в США та Європі. Усі процеси компанії регламентовані та відповідають міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 27001, що підтверджує якість, безпеку та надійність продукції та послуг.

Клієнти Computools співпрацюють і бронюють нові проекти; їх реалізація проходить успішно та безпроблемно. Computools продовжує розвиватися і збільшує кількість інженерів програмного забезпечення в Польщі та Грузії. Там компанія набирає у свою команду таланти і забезпечує нових співробітників усім необхідним для роботи. При цьому фахівці можуть обирати інші країни для переїзду, де розташовані інші офіси Computools, наприклад, Нагоя (Японія), Лондон (Великобританія), Торонто (Канада) та інші. Повний перелік розташування офісів компанії можна переглянути в розділі “Контакти”

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →