Computools долучається до TechUK

Computools оголошує про вступ до TechUK, відомої торгової асоціації у сфері технологій у Великій Британії. Дізнайтеся, як це стратегічне партнерство дозволяє Computools просувати інновації, надавати найсучасніші рішення і сприяти розвитку бізнесу у динамічній технологічній спільноті.

Чер 12, 2023

Компанія Computools оголошує про вступ до TechUK, провідної торгової асоціації у сфері технологій у Великобританії. Ця асоціація відіграє важливу роль в об’єднанні людей, компаній і організацій зі спільною метою використання цифрових технологій як рушія до позитивних змін. Вона підтримує інновації та сприяє співпраці між бізнесом, урядовими органами та різними зацікавленими сторонами, які поділяють бачення кращого майбутнього для людей, суспільства, економіки та планети.

Завдяки цьому стратегічному партнерству Computools має ідеальні можливості зміцнення своєї мережі для співпраці та запровадження інновацій у регіоні. Компанія планує застосувати свій великий досвід і можливості, щоб зробити вагомий внесок у розвиток технологій у Великобританії.

Computools має значний досвід надання передових рішень та послуг для бізнесу у Сполученому Королівстві. Як надійний технологічний партнер, компанія непохитно дотримується зобов’язань та забезпечує своїх клієнтів інноваційними та високоефективними цифровими рішеннями, сприяючи їх зростанню та успіху.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →