Computools – найкращий ІТ-роботодавець 2022 за версією DOU

Всеукраїнська спільнота програмістів визнала Computools найкращим ІТ-роботодавцем у 2022 році.

Лют 09, 2023

DOU, найпопулярніший серед українських розробників портал з новинами, рейтингами компаній та можливостями для пошуку роботи в ІТ, оприлюднив дані голосування, в якому брали участь близько 20 тисяч ІТ-фахівців. На основі чергового опитування, яке тривало увесь 2022 рік було складено рейтинг роботодавців України. 

Computools посіла перше місце та стала найкращим ІТ-роботодавцем 2022 року в категорії “200-800 спеціалістів” з-поміж компаній, які раніше займали лідерські позиції. 

Найвища оцінка була отримана за шістьма блоками: компенсація, умови праці, кар’єра, проект, лояльність та загальне ставлення до компанії. Питання, на які відповідали респонденти, стосувались графіка та умов роботи, можливостей для самореалізації, менеджменту, корпоративного соцпакета, робочої атмосфери, а також ставлення компанії до співробітників та партнерів. У голосуванні могли брати участь лише співробітники й високий бал за всіма параметрами від них свідчить про добру репутацію компанії та рух у вірному напрямку.

Computools надає працівникам можливості для реалізації своїх професійних амбіцій, адже усі вакансії в ІТ-компанії передбачають кар’єрне зростання. Керівники відділів підтримують ідеї, ініціативи та пропозиції. Між командами побудовані дружні та відкриті стосунки, здорова атмосфера та повага один до одного. Одним з пріоритетних напрямків корпоративної соціальної відповідальності є популяризація української ІТ-сфери, до якої радо долучаються багато співробітників компанії.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →