COMPUTOOLS в числі КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ 

Компанія Computools входить до трійки найкращих роботодавців України за результатами опитування DOU, що базується на думках співробітників

Бер 08, 2022

Не секрет, що українські компанії займають досить значну частину ринку інформаційних технологій та індустрії загалом. Над одними з найвідоміших та багатогранних проектів у всьому світі працюють українські розробники.

Тому ми дуже раді повідомити, що компанія Computools піднялася в рейтингу найкращих IT-роботодавців України за версією DOU.ua.

DOU.ua – це дуже відомий та перевірений сайт. Як новачки у професії, так і досвідчені розробники використовують DOU.ua для пошуку роботи, запропонованої IT-компаніями всіх розмірів та напрямків. Крім того, що сайт є платформою для пошуку роботи, він відіграє важливу роль у підтримці прозорості ринку праці України. На ньому публікуються перевірені огляди, новини галузі, статистику, рейтинги компаній, а також великий ресурс записів у блогах на різні теми.

Компанія Computools посіла почесне 3-є місце у рейтингу найкращих компаній у категорії “Компанії зі штатом від 200 до 800 співробітників” за 2021 рік. У регіональному рейтингу по Запоріжжю компанія посіла 1-е місце!

Величезна подяка виражається всій команді Computools за відмінну роботу і прагнення досягати відмінних результатів. Адже Computools – це не просто машина для виробництва найкращих IT-рішень у світовому масштабі, а й міцна команда, де цінують та поважають кожного співробітника, незалежно від його посади. У Computools працює найкраща команда в країні, до якої постійно залучаються профі, а нові IT-спеціалісти отримують гідні знання.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →