Computools знову посіла провідну позицію у топ 100 Global Outsourcing 2023, згідно з списком IAOP

IAOP оприлюднили свій щорічний список 100 відомих аутсорсингових компаній, що надають послуги у всьому світі. Computools має честь бути серед них.

Лют 23, 2023

Computools залишається ключовим бенефіціаром аутсорсингу розробки програмного забезпечення в усьому світі та має честь бути у списку 100 Global Outsourcing 2023. Потреби в інтеграції є рушійним фактором для нових можливостей аутсорсингу розробки програмного забезпечення.

Computools втретє успішно відповідає критеріям відбору IAOP, що підтверджує відданість компанії та її внесок у створення сталої глобальної екосистеми ІТ-бізнесу.

Computools має високотехнологічний підхід до розробки програмного забезпечення та побудови відносин з клієнтами. Протягом багатьох років компанія впевнено зростає, здобуваючи ключових партнерів та беручи участь у соціально значущих проектах.

Завдяки всьому вищесказаному IAOP визнали Computools найкращою аутсорсинговою компанією у 2020, 2022 та 2023 роках. Ми вдячні IAOP, клієнтам і партнерам за співпрацю та довіру.

IAOP — це глобальна організація, що встановлює стандарти та виступає за трансформацію бізнесу за допомогою аутсорсингу, офшорингу та спільного використання послуг. Щорічно IAOP проводить широкомасштабне дослідження ІТ-аутсорсингових компаній, що дозволяє споживачам визначити найкращих представників галузі. Рейтинги IAOP формуються виключно на основі неупереджених критеріїв і прозорості.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →