Computools — одна з провідних компаній з веб-розробки в Нью-Йорку

Goodfirms визнають Computools однією з кращих компаній з веб-розробки в Нью-Йорку у 2022 році. Компанія безперервно розширюється у напрямку розробки динамічних веб застосунків.

Сер 29, 2022

Веб-портал GoodFirms, що базується у США — це багатофункціональний інструмент, який об’єднує B2B-бізнеси, що пропонують послуги з розробки. Серед такої кількості постачальників важко зробити правильний вибір. GoodFirms збирає інформацію про компанії, створює рейтинги та списки найкращих серед них, надає всю важливу інформацію, яка необхідна організації для прийняття чіткого рішення щодо конкретного постачальника. Списки та рейтинги GoodFirms базуються на ретельному дослідженні та аналізі ринку.

Computools повідомляє, що компанію було додано до списку компаній, що займаються веб-розробкою в Нью-Йорку. З моменту свого заснування Computools реалізувала багато веб-проектів. Компанія пропонує повний спектр цифрових рішень, котрі утримують її серед кращих виконавців. Головна ідеологія компанії – створення рішень, які поєднують конструктивізм, стабільність, інновації та футуризм. Computools прагне зробити бізнес своїх клієнтів прибутковим.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →