Computools посідає третє місце серед найкращих компаній з розробки мобільних додатків у Франції

Goodfirms надала Computools 3-тє місце у переліку найкращих компаній із розробки мобільних додатків у Франції. Компанія високо оцінює, що її визнали одним із провідних постачальників рішень для мобільних додатків у Франції.

Лют 10, 2023

Goodfirms, провідна платформа оглядів і рейтингів програмного забезпечення, склала список найкращих компаній у Франції, які пропонують рішення для розробки мобільних додатків. До списку увійшли компанії з перевіреним досвідом розробки успішних мобільних застосунків для різних галузей. Computools посіла 3 місце у списку найкращих компаній з розробки мобільних додатків у Франції. Компанію Computools було акредитовано на основі відгуків клієнтів, що свідчить про її надійну репутацію.

Computools допомагає підприємцям трансформувати свої ідеї в цифрову форму з 2013 року. Компанія використовує новітні технології та інструменти для розробки продуктів у галузях FinTech, e-commerce, retail, медіа та розваг. Її команди також розробляють індивідуальні програмні рішення для компаній, які прагнуть розширити свій бізнес в Інтернеті або вдосконалити свої веб-сайти чи мобільні застосунки.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →