Computools входить до списку найкращих компаній-розробників у Лондоні

У 2023 році Goodfirms внесла Computools до списку найкращих компаній із розробки додатків, які пропонують свої послуги в Лондоні.

Бер 24, 2023

2023 рік показує, що Computools є відповідальною та стійкою у своїй діяльності та партнерстві, пропонуючи своїм клієнтам у Лондоні лише взаємовигідну співпрацю та результати високого рівня.

Goodfirms відзначає компанії, які пропонують різноманітні цифрові послуги для бізнесу та слідкують за сучасними тенденціями у сфері послуг і технологій, у списку найкращих компаній з розробки додатків у Лондоні. Портал робить висновки на основі аналітики відгуків, проектів та інших показників.

Computools зосереджується на таких галузях, як освіта, фінанси, охорона здоров’я, готельний бізнес, логістика, eCommerce та соціальні мережі. Крім того, компанія пропонує клієнтам розробку додатків, консультаційні послуги, реінжиніринг і виділену команду професіоналів.

Computools з повагою ставиться до оцінки Goodfirms й прагне до реалізації цікавих проектів та налагодження нових й перспективних партнерських відносин.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →