Computools отримала сертифікацію ISO від CERTSYSTEMS

CERTSYSTEMS підтверджує відповідність Computools сертифікації ISO 27001, що підтверджує статус компанії як надійного постачальника послуг з розробки програмного забезпечення.

Лип 05, 2022

13 червня Орган сертифікації “Certsystems” підтвердив, що система управління інформаційною безпекою Computools перевірена та відповідає вимогам міжнародного стандарту. Крім цього це свідчить про те, що Computools забезпечує безпечне обслуговування та надання таких послуг, як розробка додатків, веб-дизайн та дизайн програмного забезпечення, аналіз і підтримка програмних продуктів. 

Отримана сертифікація – це одне з останніх досягнень Computools, вона є підтвердженням активних зусиль у роботі щодо гарантій безпечної розробки та постачання програмних продуктів. 

Сергій Тимчук, СЕО Computools, заявив: “Клієнти щоденно довіряють нам свої конфіденційні дані, то ж забезпечення їх захисту – є першочерговим пріоритетом нашої компанії. Незалежна оцінка наших зусиль, щодо надання безпечної та комфортної співпраці відображена в нашій відповідності сертифікації ISO. Ми ставимося до безпеки клієнтів так само серйозно, як і до своєї власної.”

Certsystems – це незалежна компанія, яка проводить аудит процесів інформаційної безпеки, щодо відповідності найкращим світовим практикам. Вона прагне створити надійну та захищену екосистему управління безпекою, яка зберігає дані та надає компаніям гарантії від шахрайства, несанкціонованого доступу та втрати інформації, системних збоїв тощо. Computools також отримала і сертифікат ISO: 9001, розроблений Міжнародною організацією стандартизації. Ця сертифікація гарантує, що компанія може виробляти продукцію незмінно високої якості.

Стеж за оновленнями! Підпишись зараз, щоб отримувати найсвіжіші новини прямо на твою поштову скриньку

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →