Дар’я Савченко

Chief Recruitment Officer

Цитата

“Найбільша цінність компанії - це її люди. Залучення нових талантів - це велика відповідальність, оскільки йдеться про створення відповідності між цілями й цінностями компанії та її нинішніми працівниками. Моя робота полягає в тому, щоб забезпечити компанію професіоналами, які захоплені своєю справою.”

Дар’я Савченко має ступінь з соціології. До Computools вона обіймала кілька адміністративних посад у державному секторі. У пошуках нових можливостей та викликів вона приєдналася до Computools у 2019 році в якості рекрутера.

Завдяки швидкому зростанню команди та компанії, у 2020 році її підвищили до посади Head of Recruitment. Її обов’язки полягали в управлінні командою, координації роботи рекрутерів та впровадженні нових ініціатив для покращення процесів рекрутингу.

Вона брала активну участь у формуванні бренду роботодавця, корпоративної репутації та того, як компанія сприймається на ринку.

З 2021 року Дар’я обіймає посаду Chief Recruitment Officer. Вона продовжує вдосконалювати процеси рекрутингу та брендингу компанії.

Вона тісно співпрацює з відділом маркетингу над створенням бренду роботодавця та працює із зовнішніми організаціями для підтримки волонтерських ініціатив.

Оскільки Computools розширювалася і відкрила новий офіс у Польщі, було вирішено створити польський кар’єрний сайт.

У 2021 році Дар’я почала працювати над створенням українського та польського кар’єрних сайтів Computools. Вона делегувала та контролювала створення контенту, працюючи разом з маркетологами, дизайнерами та розробниками. Це дозволило Computools розширити доступ до ключових спеціалістів у нових регіонах та оптимізувати процеси найму.

Її внесок у розвиток компанії та підвищення рівня задоволеності працівників є значним.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →