Аліна Дубінська

Chief Marketing Officer

Цитата

“Перш ніж купити послуги бренду, клієнти хочуть спочатку дізнатися його особистість. Враження, яке ви формуєте, завжди важливіше за сам продукт на ранніх етапах взаємодії. Моє завдання - показати їм, що наш імідж повністю відповідає нашим цінностям.”

Аліна Дубінська займає посаду директора з маркетингу компанії Computools з 2017 року. Її різнобічні знання та розуміння глобального ринку є рушійною силою зростання бренду Computools.

До того як обійняти посаду директора з маркетингу, Аліна Дубінська розпочинала свою кар’єру як координатор з маркетингу, до сфери відповідальності якого входили email – маркетинг, управління каналами поширення та рекламні ініціативи. Сьогодні до її основних обов’язків входить формування послання та іміджу організації, а також розробка сучасних маркетингових стратегій для ефективного залучення клієнтів. Аліна Дубінська планує та організовує маркетингові функції та операції, координує рекламні заходи та створює мережу маркетингових комунікацій, які дозволяють компанії постійно зростати у глобальному масштабі. Разом з генеральним директором вона бере активну участь у розробці обґрунтованого річного плану з розширення міжнародних зв’язків та співпраці компанії Computools.

Аліна Дубінська очолює відділ маркетингу, організовує роботу над KPI та відслідковує результати роботи менеджерів та спеціалістів з маркетингу. Вона виступає в ролі наставника команди маркетологів, допомагаючи кожному члену команди у професійному розвитку та підтримуючи їхні ініціативи та зусилля. Вона створює освітні програми та тренінги, які стимулюють розвиток професійних навичок та досвіду її підлеглих.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію

  Ім'я*

  Електронна пошта/телефон*

  Позиція*

  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →