Надіслати резюме →

Віталій Кононенко

Chief Technology Officer

Цитата

«Коли ви не помічаєте, як технології покращують ваше життя, це говорить про їх досконалість. Це те, що я роблю: показую людям, як технології можна використовувати найбезпечнішим і зручним способом».

Віталій Кононенко займає посаду технологічного директора компанії з 2019 року, а розпочав він свою кар’єру у Computools в 2017 році. Наразі він очолює відділ досліджень та розробок (R&D), координує технологічну політику і процедури для забезпечення високоякісного надання програмного забезпечення.

Віталій Кононенко має ступінь магістра в галузі “Комп’ютерні науки” і до того, як стати технологічним директором, він обіймав різні посади, пов’язані з ІТ, такі як full-stack розробник, технологічний керівник та керівник технологічного відділу компанії Computools. Він має глибокі знання та досвід, які відіграють ключову роль у наданні послуг з розробки програмного забезпечення на замовлення. У сферу його компетенцій входить розробка стратегії Computools щодо використання технологій та створення інфраструктури для їх ефективного застосування.

Віталій знає всі технологічні аспекти впровадження технологій та керівництва командами розробників. Він стратегічний мислитель, який відповідає за бізнес-рішення та вирішує питання розробки програмного забезпечення, що виникають у ході реалізації проектів. Він є одною з провідних фігур у керівництві інженерними роботами в організації та налагодженні процесів розробки. Крім того, Віталій Кононенко – сильний ІТ-лідер, який знає, як передати свої навички молодому поколінню ІТ-фахівців. Він активно навчає розробників програмного забезпечення молодшої та середньої ланки, сприяючи загальному розвитку технологічних талантів у Computools.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →