Надіслати резюме →

Микита Абельмасов

Head of Business Analysis

Цитата

"За кожним бездоганним програмним продуктом стоять тонни ретельних досліджень і години напруженого планування. Моя роль полягає в тому, щоб переконатися, що зусилля команди розробників не є марними і зосереджені на правильних речах, які призводять до успіху."

Микита Абельмасов очолює відділ бізнес-аналізу компанії Computools з 2017 року. Основна сфера його компетенцій – координація процесів бізнес-аналізу та управління вимогами до програмного забезпечення.

Микита Абельмасов почав свою кар’єру у віці 12 років, працюючи веб-розробником над разовими проектами. До призначення на посаду керівника відділу бізнес-аналізу, Микита набув глибоких знань та розуміння тонкощів бізнес-аналізу та отримав цінний досвід на різних посадах, пов’язаних з ІТ, таких як веб-розробник full-stack, технологічний менеджер проектів, архітектор рішень, технологічний лідер та торговий представник. Він також має ступінь магістра в галузі “Програмна інженерія та комп’ютерні програми”.

Микита Абельмасов відповідає за визначення основних методів бізнес-аналізу для підходу до проектів з розробки програмного забезпечення. Він має відношення до створення ефективних комунікаційних процесів для забезпечення відповідності програмного забезпечення вимогам продукту. Його досвід також охоплює бізнес-аспекти управління проектами та оцінки рішень.

Микита Абельмасов – лідер, орієнтований на результат, здатний вирішувати складні завдання, пропонувати унікальні рішення та обґрунтовані підходи до реалізації корпоративних проектів.

 

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →