Надіслати резюме →

Дмитро Батарін

Head of Front-End Development

Цитата

«Сьогодні розробка програмного забезпечення — це не лише технічна досконалість, але й ваші навички міжособистісного спілкування. Комунікабельність, емоційний інтелект, лідерство та робота в команді; ці якості необхідні кожному професіоналу в розробці програмного забезпечення. Мені подобається працювати з людьми, навчати їх і робити кращими, ніж вони були вчора.»

Дмитро Батарін очолює відділ front-end розробки з 2021 року та став невід’ємною частиною Computools у 2018 році. Дмитро не лише займається технологічними аспектами розробки програмного забезпечення, але й розвиває професійні навички розробників, допомагає керівникам проектів і бізнес-аналітикам у координації проекту та гарантує, що front-end технології підтримуються на високому рівні. 

Дмитро Батарін має ступінь магістра комп’ютерних систем і мереж. До своєї теперішньої посади він обіймав інші, пов’язані з технологіями та керівні посади, такі як full-stack розробник, front-end розробник та технологічний лідер. 

Його досвід роботи у сфері технологій дозволив йому вирости як професійному розробнику та цілеспрямованому керівнику.

Наразі він відповідає за наймання та навчання front-end розробників, забезпечує архітектурний та дизайнерський напрямок для front-end ініціатив, а також допомагає у забезпеченні якості коду в outsource та outstaff проектах. 

Його великий досвід, освіта, отримані ліцензії та сертифікати в галузі розробки роблять його незамінним гравцем, що сприяє зростанню компанії та її професіоналізму.

Приєднуйся до Computools

заповни форму або напиши нам на пошту hr@computools.com і ми підберемо для тебе цікаву пропозицію  Резюме (в форматі: .doc, docx, .pdf або .rtf)*

  Надіслати резюме →

  Дізнавайся першим
  про актуальні
  вакансії та події
  Telegram →